فوریه 2, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات و دانشگاه حمل و نقل کره با هم همکاری می کنند “2020 Winter Industry 4.0 Edu”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی Hanbat (رئیس Byeong-wook Choi) اعلام کرده است که برنامه Winter Industry 4.0 Edu 2020 را برای دانشجویان در دانشگاه ملی Hanbat و دانشگاه حمل و نقل ملی کره از طریق برنامه ارتقا University دانشگاه ملی اجرا کرده است.

برنامه آموزشی 2020 Winter Industry 4.0 یک برنامه آموزشی مشترک در زمینه کارخانه های هوشمند ، چاپ سه بعدی ، کنترل خودکار و نمایشگر است که حوزه های تخصصی انقلاب صنعتی چهارم هر دو دانشگاه است و یک موفقیت برجسته محسوب می شود. 4 سال.

در مجموع 2 هفته ، 50 دانش آموز برنامه درسی یادگیری را به پایان رساندند و یادگیری میدانی از طریق یادگیری میدانی با کسب دانش پایه برای هر منطقه و تمرین تیم محور انجام شد ، که به پرورش مهارت های عملی دانش آموزان کمک می کند .

به طور خاص ، دانش آموزانی که در آموزش چاپ سه بعدی Smart Factory شرکت کرده اند وقت داشتند تا با تشکیل تیمی از دانشجویان از رشته های مختلف از طریق مسابقه مک اورتون برای استخراج ، به کارگیری و ارائه ایده ، همکاری چندرشته ای را تجربه کنند.

در همین حال ، استاد Song-min Bae از گروه مدیریت مهندسی دانشگاه Hanbat ، مسئول برنامه ، گفت: “دانشگاه Hanbat یک آموزش دانش عملی است که می تواند به طور مستقیم در زمینه و تجربه همکاری های کشت چندرشته ای مورد استفاده قرار گیرد. استعدادهایی که می توانند در پاسخگویی به انقلاب صنعتی چهارم پیشگام باشند. وی اظهار داشت: امیدوارم بسیاری از دانشجویان از طریق برنامه های آموزشی مشترک این دو دانشگاه به استعدادهای آینده تبدیل شوند.

[ad_2]