فوریه 2, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات میزبان “دومین اردوگاه تجربیات آینده خودرو در حنبات”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ سی و یکم ، دانشگاه ملی هانبات (رئیس جمهور چوی بایونگ ووک) تیم نوآوری دانشگاه در تاریخ سی و یکم اعلام کرد که در حال اجرای “اردوگاه تجربه اتومبیل آینده هانبات: برنامه تولید اتومبیل هوشمند با مدیریتهای دانشگاه” به عنوان بخشی از پروژه تبلیغاتی دانشگاه ملی.

این اردوگاه که به سال دوم خود رسیده بود ، در ابتدا قرار بود دو بار در دو روز به بهره برداری برسد ، اما بعد از تاج 19 به یک اردوگاه کاهش یافت.

رانندگی خودمختار ، یکی از اصلی ترین فناوری های انقلاب چهارم صنعتی ، نزدیکترین پیشرفت را به اصل انقلاب چهارم صنعتی نشان می دهد و منطقه ای است که در میان نوجوانان محبوبیت زیادی دارد زیرا با اتومبیل و فناوری اطلاعات ترکیب شده است.

در این اردوگاه ، 6 دانش آموز دبیرستانی از منطقه داژئون در یک مربی-مربی فردی با دانشجویان مهندسی مکانیک شرکت کردند تا دانش اولیه رانندگی خودکار را بیاموزند و سپس آنچه را که از طریق مونتاژ و بهره گیری آموخته اند ، به کار گیرند.

به گفته مقام مسئول آموزش ، وقتی گروه در 1: 1 تشکیل شد و گواهی پایان برنامه برای شش دانش آموزی که به همان روشی که در اردوگاه اول شرکت کرده بودند ، صادر شد ، تأثیر آموزش بهتر بود. .

دانشگاه هانبات در سال 2020 مجموعاً چهار اردوگاه برای تجربه شغلی جوانان بومی اداره كرد و در عین حال به منظور بهبود فضای سالخوردگی در محوطه دانشگاه به منظور بهره برداری از این اردوگاه ادامه داد. وی گفت كه دانشگاه ملی حنبات ابتدا گامها را برمی دارد. آموزش جوانان و استعدادها.

[ad_2]