ژانویه 21, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات “مراسم جایزه مسابقه عکس تبلیغاتی دانشگاه” را برگزار می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 20 ام ، دانشگاه ملی هانبات (رئیس جمهور چوی بیونگ ووک) اعلام کرد که “مراسم اهدای جایزه مسابقه عکس تبلیغاتی دانشگاه” را در سالن کنفرانس کتابخانه دانشگاه برگزار کرده است.

این مسابقه در اکتبر گذشته برای افتتاح عکس هایی از چشم انداز دانشگاه و فعالیت اعضا برای سال 2020 برگزار شد و در مجموع 61 اثر ارسال شد و 17 اثر آخر مورد ارزیابی و محبوبیت قرار گرفتند که توسط کمیته مدیریت تصویر دانشگاه رأی دادند. برای برنده

بزرگترین جایزه ، بزرگترین جایزه ، شامل نمای شبانه دانشگاه بود که تا دیر وقت روشن می شد ، زیرا “شب ما از هر شب دیگر طولانی تر است” توسط دانشجوی بوم سو کیم از گروه علوم و مهندسی کامپیوتر. “فصل ارتباطات” انتخاب شده است.

یک مقام تیم روابط عمومی گفت: “با افزایش کارایی دوربین تلفن همراه ، تعداد ضبط ها متنوع تر و کیفیت عکس ها بهتر از قبل بود.”

اوه یونگ جون ، مدیر بخش برنامه ریزی گفت: “بسیاری از عکسهای خوب که مردم دارند وجود دارد ، اما بزرگترین نکته در اجرای یک مسابقه ، قابل مشاهده بودن و صرفه جویی در ارزش است.” یک احتمال وجود دارد. “

رئیس جمهور چوی بایونگ ووک گفت: “افزایش آگاهی از دانشگاه برای بهبود رقابت پذیری دانشگاه ها بسیار مهم است و از این نظر ما از علاقه و مشارکت شما در کشف مطالب برای ارتقا the دانشگاه قدردانی می کنیم.”

[ad_2]