ژانویه 27, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات “مراسم اعطای جایزه مسابقه الکترونیکی تحرک هوشمند 2020” را برگزار کرد

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در تاریخ 26th ، دانشگاه ملی Hanbat (رئیس جمهور Byeong-wook Choi) اولین مراسم جایزه مسابقه تحرک الکترونیکی هوشمند را که در تاریخ 26 ام برگزار شد ، برگزار کرد تا طراحی عالی اتومبیل را ارائه دهد و دیدگاه های مختلفی را برای راهنمایی های توسعه آینده باز کند.

این میزبانی توسط مرکز وسایل نقلیه خودمختار دانشگاه هانبات (مدیر مرکز کی چان کیم) برگزار می شود: برای زندگی یک فرد در موضوعاتی مانند تحرک برگزار شد.

از پانزدهم تا بیست و چهارم ماه گذشته ، در مجموع 13 اثر ارسال شده و 9 اثر با ارزیابی انتخاب شده اند.

این غربالگری براساس شناسایی اصلی مسئله ، راه حل های واقع بینانه ، بیان قانع کننده ایده ها و اقدامات مهندسی امکان پذیر بود. طراحی تحرک △ Team Prize’SSS جایزه نقره ای تیم گادا ، زمینه ایده تحرک و متن script در مجموع به 9 تیم و 17 دانش آموز اعطا شد ، از جمله تیم جایزه نقره BTS.

کیم کی چان ، رئیس مرکز خودمختار وسایل نقلیه ، گفت: “اولین مسابقه برای تحرک الکترونیکی هوشمند آثار بیشتری از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود به دلیل تأثیر Corona 19 دریافت نکرد ، اما مسابقه دوم که این برگزار می شود سال ، به “من سعی خواهم کرد مشارکت را تحریک کنم و ایده ها و دیدگاه های مختلفی را برای طراحی بپذیرم.”

چوی بیونگ ووک ، رئیس دانشگاه هانبات ، گفت: “توسعه فن آوری های رانندگی خودمختار متصل ، یک صنعت جدید از انقلاب صنعتی چهارم ، به طور فعال در حال توسعه است و در واقع در شهر Sejong به طور آزمایشی اجرا می شود. ما یک سیستم آموزشی ایجاد و پشتیبانی خواهیم کرد تا بتوانیم به افراد با استعدادی تبدیل شوند که می توانند شرکت را اداره کنند. “

[ad_2]