ژانویه 29, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات مجمع ابتکاری در زمینه روش های تدریس برای دوره های غیر دانشجویی برگزار می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در بیست و هشتمین دانشگاه ملی هانبات (رئیس جمهور Byeong-wook Choi) “مجمع توسعه دانشکده در سال 2020” با موضوع “روش تدریس ابتکاری برای دوره های غیر حضوری برای دانشجویان” با حدود 100 نفر ، از جمله اساتید دانشگاه و کارمندان CTL در سراسر کشور در تاریخ 28th.

این مجمع به میزبانی مرکز آموزش و آموزش دانشگاه هانبات در سه بخش برگزار شد و قسمت اول تحت عنوان “استراتژی نوآورانه در روش آموزش غیرحضوری در شرایط کلاس” توسط استاد دونگ یونگ چوی از دانشگاه کونیانگ و “طراحی و اجرای کلاس آنلاین حضوری” و پروفسور جین سونگ هی از دانشگاه هانبات. رئیس مرکز آموزش سخنرانی ویژه ای با عنوان “تجارب و اندیشه های یادگیری از راه دور در دانشگاه هانبات” .

در قسمت 2 و بخش 3 ، برندگان مسابقه بهترین روش ها در روش آموزش نوآوری در دانشگاه Hanbat 2020 هر مبحث را ارائه داده و آن را با شرکت کنندگان به اشتراک گذاشتند.

method روش تدریس (پروفسور سنگ اوه شیم ، گروه بازرگانی و حسابداری) △ مورد یک کلاس ریاضی دست نخورده (پروفسور بانگ این گوی ، گروه مهندسی اطلاعات و ارتباطات) جئونگ لی ، گروه ژاپنی) ارائه شده است.

علاوه بر این ، communication ارتباط غیر حضوری ، موضوع انگلیسی موضوع عملی کلاس موضوع نوآوری (پروفسور یانگ کیم به زودی از زبان و ادبیات انگلیسی) case مورد آموزش یادگیری تلنگر پنج سطح در یک محیط غیر چهره به چهره (گروه همگرایی خلاقیت پروفسور

سئونگ هی جین ، مدیر مرکز یادگیری و آموزش ، گفت: “این مکانی برای معرفی استراتژی های مدیریت خارج از کلاس است که زبان آموزان را قادر می سازد تا به طور فعال مشارکت داشته باشند ، در حالی که فاصله روانشناختی بین معلمان و فراگیران را حتی در یک فضای یادگیری آنلاین کاهش می دهد که ویژگی های دوران تدبیر را نشان می دهد ، و برای به دست آوردن نتایج عالی از مدیریت کلاس. وی گفت: “از طریق این مجمع ، ما به طور غیرمستقیم مواردی از شیوه های نوآورانه آموزشی را تجربه و بحث می كنیم و انتظار می رود كه برای بهبود كیفیت آموزش دانشگاه به محلی برای هماهنگی آموزش و پرورش تبدیل شود.

در همین حال ، مرکز آموزش و آموزش دانشگاه هانبات با به اشتراک گذاردن نتایج عالی تدریس با برگزاری “مجمع توسعه دانشکده” از ترم اول سال 2020 ، نقش اصلی را در بهبود کیفیت آموزش دانشگاه و نوآوری آموزشی داشته است.

[ad_2]