ژانویه 25, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات در پروژه “Popgaegi برای یک کار واقعی در یک خانواده” موفق می شود!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی هانبات (رئیس جمهور چوی بیونگ ووک) در تاریخ 22th اعلام کرد که ستاد دانشگاه “پروژه Pogaegi Real Enterprise One Family” را در نهایت از طریق تور دانشجویی در شرکت های محلی و راهنمایی در یک مسابقه محتوای ویدیویی به اتمام رسانده است. همسو با دوران پس از تاج.

پروژه «هان. خانه. »در دانشگاه هانبات. (مردم حنبات ، شاین محلی) از خارج از کشور نظرات خوبی را دریافت می کند ، زیرا شرکت ها و دانشجویان عالی منطقه را به هم متصل می کند و آگاهی دانشجویان را از شرکت های محلی افزایش می دهد.

سال گذشته ، 19 شرکت و 40 دانشجو در این پروژه شرکت کردند و نتیجه از طرف وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک پروژه عالی انتخاب شد و در مستند آموزشی EBS “دانشگاه ملی برای زندگی در منطقه زندگی می کند” ارائه شد.

تفاوت این پروژه با سال قبل این است که به لطف تاج ، سخنرانی های آنلاین در مورد تجزیه و تحلیل شرکت برگزار شد و دانشجویان از پنج شرکت بازدید کردند ، بازدید کردند و نتایج مشاوره را به عنوان محتوای ویدئویی ارائه دادند و ارائه دادند.

دانش آموزان از دسامبر سال گذشته جذب شده اند و در مجموع 65 دانشجو متقاضی شده اند و 5 تیم آخر و 20 دانشجو برای ادامه پروژه انتخاب شده اند.

پنج شرکت شرکت کننده عبارتند از: Nanosystem، Mackiss Company، Samjin Precision، Ibiga Food و Hyundai Office که شرکت های بسیار خوبی در منطقه هستند و دانشجویان آنها را ترجیح می دهند.

در روزهای یازدهم و دوازدهم ، دانشجویان شرکت کننده قبل از آموزش آنلاین در مورد روش تجزیه و تحلیل شرکت و روش های عکسبرداری و ویرایش برای تولید فیلم دریافت کردند.

تیمی متشکل از 4 نفر ، یک طرح پروژه تهیه کردند و از طریق یک تور شرکت و مشاوره یک هفته ای دانشجویان ، فرهنگ شرکت را تجربه کردند ، یک تجربه عملی مستقیم و غیرمستقیم را به عنوان ویدئو ایجاد کردند و آن را از طریق “مسابقه محتوای ویدیویی” به اشتراک گذاشتند.

در مسابقه محتوای ویدیویی ، یک ماژول در پروژه Popgaegi ، یک شرکت واقعی در یک خانواده ، جایزه رئیس جمهور ، جوایز و جوایز نقدی به همه تیم ها اعطا شد ، و یک جایزه رئیس جمهور فردی به همه تیم ها اهدا شد.

این جایزه بزرگ توسط تیم Balance اعطا شد که 60 درصد از بازار شیرآلات داخلی را تجزیه و تحلیل می کند و Samjin Precision ، رهبر دریچه های آب و فاضلاب. بلکه برای ایجاد یک برنامه مشخص برای آینده شغلی از طریق راهنمایی. “

جایزه برتری توسط تیم Big Group اعطا شد که هیوندای آفیس ، یک شرکت با مسئولیت محدود را تجزیه و تحلیل کرد و تیم Oriental Man که ایبیگا فود را انتخاب کرد. 22 تیم و تیم BT LAB که Nano System Co.، Ltd. را انتخاب کردند. آن را گرفت

در همین حال ، فیلم تولید شده توسط دانشجویان در پایان ماه جاری از طریق کانال YouTube دانشگاه Hanbat ارائه می شود.

[ad_2]