ژانویه 22, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات با گروه KBI توافق نامه همکاری بین صنعت و دانشگاه را امضا کرده است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در 21 ام ، دانشگاه ملی هانبات (رئیس جمهور چوی بایونگ ووک) توافق نامه همکاری صنعت و دانشگاه را با KBI Group (مدیر عامل شرکت هان سانگ پارک) امضا کرد تا “صنایع جدید را در رشد کشف کند و استعدادها را در پاسخ به نسخه کره ای New Deal. ” او گفت که کمک مالی دریافت کرده است.

گروه KBI در سال 1951 تاسیس شد و از گروه کابل که در سال 1987 تجارت صادرات پارچه را اداره می کرد جدا شد و مدیریت مستقلی را آغاز کرد. در حال حاضر ، این یک لوله فولادی با قطر بزرگ است ، یک شرکت ساختمانی و یک شرکت املاک و مستغلات متمرکز بر قطعات خودرو ، سیم های برق و مواد مس ، و همچنین تجارت محیط زیست و انرژی است. و اصول پزشکی.

از طریق این توافق نامه همکاری بین صنعت و دانشگاه ، تصمیم گرفته شده است که در زمینه ارتقا talent استعدادهای شخصی و شبکه سازی ، تحقیقات مشترک برای توسعه فن آوری های جدید و استفاده از تخت های آزمایش برای محصولات جدید و همچنین پروژه های اجتماعی ، به طور فعال همکاری کنیم. کمک به ایجاد ارزش برای جوامع محلی.

مدیرعامل پارک هان سانگ گفت: “برای اینکه شرکت ما بتواند به انقلاب صنعتی چهارم پاسخ دهد ، از بحران عفونت کرونا 19 عبور کند و توسعه پایدار را ارتقا بخشد ، بیش از هر چیز به استعداد برتر نوآوری نیاز داریم.” همکاری بین صنعت و دانشگاه “ما استعدادهای استثنایی را به طور فعال از دانشگاه هانبات که شرکت را اداره می کند استخدام خواهیم کرد و انتظار داریم همکاری صنعتی و دانشگاهی با دانشگاه هانبات نیرویی بزرگ برای پیشبرد استراتژی های جهانی در داخل و خارج باشد.”

چوی یونگ-یینگ ، معاون همکاری های دانشگاهی و صنعتی گفت: “از طریق همکاری های صنعتی و دانشگاهی مبتنی بر INC (ایده-نیازها-توانایی) دانشگاه ما ، ما به طور فعال در جستجوی مواردی هستیم که شرکت ها در نظر گرفته و ایجاد می کنند ایده های خلاقانه منحصر به فرد مبتنی بر توانایی دانشگاه در همراهی با شرکت ها. وی گفت: “ما رشد را ارتقا می دهیم” ، امیدوارم امروز با توافق و به اشتراک گذاری به ستون رشد پایدار متقابل تبدیل شود. “

رئیس جمهور چوی بونگ ووک گفت: “دانشگاه هانبات چشم انداز یک دانشگاه نوآوری یکپارچه در یک دانشگاه صنعت جهانی را دارد که ارزش آینده را ایجاد می کند ، و با بازدید از همکاری صنعت و دانشگاه ، راه های کمک به توسعه سودآور با شرکت ها و مشاغل را پیدا و اجرا می کنیم. بیشتر برای جامعه محلی. وی با ابراز تشکر از او گفت: “من با تحریک استعدادهای نوآورانه اراده حمایت خود را برآورده می کنم.

[ad_2]