ژانویه 18, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانبات آموزش محلی را برای افراد محلی به صورت آنلاین آغاز می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در شانزدهم ، دانشگاه ملی Hanbat (رئیس جمهور چوی Biong-wok) یک فروشگاه هوشمند و Coupang Online Startup Training را در سالن اجتماعات مرکز تبادل پردیس بین المللی برگزار کرد.

این برنامه توسط برنامه ارتقا University دانشگاه ملی پشتیبانی می شد و برای ایجاد یک محیط دوستانه برای آموزش عالی برنامه ریزی شده بود ، که هر کس 19 ساله یا بالاتر می تواند به راحتی به آن دسترسی پیدا کند.

علاوه بر این ، سال تحصیلی 2020 به عنوان یک برنامه درسی آزاد برای مردم محلی افتتاح شد ، که منعکس کننده نتایج جمع آوری نظر در مورد “آموزش من می خواهم در دانشگاه هانبات بشنوم” یا “آموزش من می خواهم باز کنم” در دسامبر گذشته.

به عنوان یک مدرس حرفه ای ، این سخنرانی توسط Do-gyun Kim ، مدیر عامل شرکت Vivache Co. دانش آموزان.

محتوای این آموزش شامل فروشگاه هوشمند و روش راه اندازی آنلاین ، استراتژی فروش مراکز خرید آنلاین و افزایش فروش از طریق تب آغاز به کار آنلاین برای آمادگی برای دوران پس از تاج بود.

شرکت کنندگان گفتند: “من اشتیاق استاد را احساس کردم و از توجه دانشگاه تهیه کننده آموزش سپاسگزارم” ، “با تشکر از شما برای سخنرانی که نیازهای مردم محلی را برآورده می کند.” “و غیره.

یونگ جون او ، رئیس گروه نوآوری دانشگاه هانبات گفت: “ما با ایجاد برنامه درسی متناسب با نیازهای مختلف کاربران ، به ارائه فرصت های آموزش عالی در جامعه و انجام مسئولیت عمومی خود به عنوان یک دانشگاه ملی ادامه خواهیم داد ، از جمله شغل شغلی و کارمندان ، اعضای دانشگاه و افراد محلی. “گفت.

[ad_2]