ژانویه 18, 2021 By haminp 0

دانشگاه هانام مدرسه راه اندازی مشاغل کوچک اجرای عملی برنامه راه اندازی

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] تیم حرفه ای LINC + از دانشگاه هانام (رئیس جمهور Quang-seop Lee) + یک برنامه آموزش زمستانی برای مشاغل کوچک به عنوان بخشی از خانه راه اندازی برای رشد در هانام ترتیب می دهد.

Startup School که از چهارم تا چهاردهم برگزار شد ، یک برنامه عملی ابتدایی است که در آن دانش آموزان ضمن انجام تمرین عملی در تولید لوازم جانبی و فروش آنلاین ، دانش اولیه مورد نیاز برای شروع کار را می آموزند.

این برنامه با تغییر مدرسه ابتدایی Namdaemun ، که قبلاً در Namdaemun Market در سئول برگزار می شد ، یک مدرسه راه اندازی مشاغل کوچک برای گسترش آن به منطقه Daejeon ، و انتقال به فروش آنلاین با ورود به دوره ای بی چهره اجرا می شود. در برابر تاج 19.

دانشجویان محصولات آماده را به صورت آنلاین می فروختند و به محض ثبت نام ، تمام محصولات به فروش می رسید.

یون یون ، دانشجوی دانشگاه هانام گفت: “تعجب آور بود كه فهمیدم آثاری كه من در طول كلاس می ساختم در زمان واقعی فروخته می شد.”

هوانگ چئول هو ، رئیس LINC + ، گفت: “این برنامه منطقی است زیرا این یک آموزش ابتدایی عملی است که از آموزش تئوریک موجود جدا شده و اگرچه کوتاه مدت است ، اما در واقع وضعیت بازار و نیازهای کشور را درک می کند. مشتریان خود را ایجاد می کند و بازار خود را ایجاد می کند. من همچنان به پشتیبانی خود ادامه می دهم تا بتوانم برای استارتاپی آماده شوم که از طریق برنامه ای مانند یک نبرد واقعی قبل از من شکست نخورد. ”

[ad_2]