ژانویه 28, 2021 By haminp 0

دانشگاه موکون شهریه “4٪ هزینه تحصیل را به بورسیه تبدیل می کند” را مسدود می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه Mokwon (رئیس جمهور Kwon Hyuk-dae) در حال بستن شهریه امسال است. با این حال ، برای کاهش بار والدین به دلیل گسترش کرونا 19 ، 4٪ از شهریه نیمسال اول کاهش یافته یا به عنوان بورسیه دانشجویان فعلی آزاد شد.

دانشگاه موكوان در تاریخ 28th اعلام كرد كه اخیراً این امر را از طریق دو نشست سیاسی بین دانشگاه و دانشجویان تأیید كرده است. دانشگاه موکون از سال 2012 تا 2014 برای سه سال متوالی شهریه را کاهش داده و از سال 2015 به مدت 7 سال مسدود شده است.

اگرچه شهریه منجمد بود ، دانشجویان فعلی 4٪ شهریه را برای ترم اول به عنوان بورسیه ویژه COVID-19 دریافت می کنند که در عمل کاهش می یابد. هدف این است که بار مالی والدین دانش آموزان تازه وارد را کاهش دهد ، که به دلیل رکود اقتصادی ناشی از کرونا 19 بیشتر می شود.

دانشگاه Mokwon سال گذشته 100000 را برای بورسیه ویژه Corona19 برای ثبت نام دانشجویان در ترم اول سال گذشته پرداخت و 4.08٪ شهریه را در ترم دوم کاهش داد. دانشگاه موکون همچنین در نظر دارد برای امسال برای اولین بار در میان دانشگاه های کشور 300000 وون بابت بورسیه ویژه COVID-19 به کلیه دانشجویان جدیدالورود پرداخت کند.

اگر بورس تحصیلی Mokwon Start را که توسط داوطلبان بار اول جذب منظم و منظم پشتیبانی می شود ، به بورس ویژه کرونا 19 اضافه کنید ، حداکثر بورسیه ای که دانشجویان تازه وارد می توانند دریافت کنند 1.3 میلیون درآمد است. دانشگاه Mokwon بورس تحصیلی Mokwon Start را مدیریت می کند ، که بورس تحصیلی 800000 KRW برای علوم انسانی و علوم اجتماعی و 1 میلیون KRW برای علوم و مهندسی ، تلویزیون و مطالعات بین المللی در هنر و صنعت در زمان پذیرش دانش آموزان برای اولین بار در هر زمان فراهم می کند. یا به طور منظم از 10 سال پیش

رئیس جمهور کوون هیوک دا گفت: “من امیدوارم که پرداخت بورس ویژه کرونا 19 بار دانشجویان و والدینی را که از مشکلات اقتصادی رنج می برند کاهش دهد.” من به گسترش آن ادامه می دهم. “

[ad_2]