ژانویه 20, 2021 By haminp 0

دانشگاه ملی چونگنام کتابخانه جدیدی افتتاح می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] کتابخانه مرکزی دانشگاه ملی چونگنام ، نمادی از هوش محلی ، از چهره ای جدید که ترکیبی از سنت و آوانگارد با افتتاح کتابخانه جدید است ، رونمایی کرده است.

دانشگاه ملی چونگنام (رئیس جمهور جینسوك لی) در تاریخ 20 ام از افتتاح كتابخانه جدیدی خبر داد. مراسم افتتاحیه برنامه ریزی شده در آن روز برای جلوگیری از گسترش کرونا 19 لغو شد و از ساعت 8:30 صبح پذیرای دانشجویان فعلی بود.

کتابخانه جدید با ارزش کل پروژه 29.2 میلیارد بوی بد (هزینه تجهیزات 26.3 میلیارد بوی بد ، ترکیب داخلی و غیره ، 2.9 میلیارد بوی بد) در میدان جلوی کتابخانه با 2 طبقه بالاتر از زمین و 2 سطح زیرزمین 12000 متر مربع (3630 پیاده). فضاهای مختلف یادگیری و کاربر پسند از جمله کلاس های درس ، کافه کتاب ، مناطق رسانه ای ، مناطق خلاق ، مناطق بدون استرس ، فضاهای تبادل اطلاعات ، گالری ها ، پناهگاه ها و کتابخانه های ذخیره سازی آماده شده است. کتابخانه های موجود عملکردهایی مانند خواندن و قرض گرفتن کتاب را انجام می دهند.

ساخت کتابخانه جدید در سپتامبر 2017 آغاز شد و در دسامبر 2019 به پایان رسید. از آن زمان ، این کتابخانه تجهیزات داخلی کتابخانه جدید را نصب کرده و یک سیستم مدیریت و بهره برداری ساخته است ، و این بار پس از یک عملیات آزمایشی از 30 تا 18 نوامبر به طور رسمی افتتاح شد. دسامبر سال گذشته

با این ساخت جدید کتابخانه ، کتابخانه مرکزی ، که در سال 1982 ساخته شده و دارای حدود 40 سال تاریخ است ، حفظ و استفاده می شود همانطور که هست. من می فهمم.

علاوه بر این ، انتظار می رود تعداد دانش آموزان در سایت از 5.5 به 4.7 کاهش یابد که با گسترش تعداد مکان های مطالعه ، به 5000 صندلی منجر می شود که فضای یادگیری مطلوبی را فراهم می کند.

پیش بینی می شود افتتاح کتابخانه جدید در دانشگاه ملی چونام به عنوان یک مجموعه کتابخانه ای برای رضایت فکری و ارتباطات مردم محلی و همچنین یک مرکز اطلاعات و فرهنگ در داژئون ، سجونگ و چونچونگ باشد.

رئیس جمهور لی جین سوک گفت: “کتابخانه جدید در دانشگاه ملی چونام نتیجه آرزوهای مردم محلی است.” من می گویم.

[ad_2]