ژانویه 29, 2021 By haminp 0

دانشگاه ملی چونگنام در خانه از موزه تاریخ طبیعی فارغ التحصیل می شود!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] موزه تاریخ طبیعی دانشگاه ملی چونام (رئیس جمهور جین سوک لی) “آموزش تجربی در موزه تاریخ طبیعی در خانه” را برای دانش آموزان دبستانی که به دلیل کرونا 19 محدودیت های زیادی در فعالیت در فضای باز دارند ، انجام داد.

موزه تاریخ طبیعی دانشگاه ملی Chunnam (مدیر کی جونگ آن) از 25 ژانویه (دوشنبه) تا 29) برای دانش آموزان دبستان (کلاس 1-6) یک آموزش تجربه را در موزه تاریخ طبیعی (ZOOM) انجام داد.

برنامه تجربه ، متشکل از فعالیتهای فشرده کوچک با کمتر از 10 نفر و 50 دقیقه زمان مطالعه ، فرصتهای مختلفی را برای تجربه علوم برای دانشجویان شرکت کننده فراهم می کند با “جابجایی مواد معدنی فلزی” ، “ساخت حباب هوا” ، “شناخت دایناسورها ، ناشناخته دایناسورها “و” مواد معدنی جواهرات “.

مدیر آن کیجونگ گفت: من خوشحالم که امروزه می توانم برنامه های خوبی برای کودکان در جامعه ای فراهم کنم که محدودیت های زیادی در سفرها و فعالیت های خارج از منزل وجود دارد.

از طرف دیگر ، موزه تاریخ طبیعی برنامه های مختلف آموزشی و شغلی را برای دانش آموزان دبستان ، متوسطه و دبیرستان ارائه می دهد و قصد دارد امسال برنامه های آنلاین و آفلاین را انجام دهد.

[ad_2]