ژانویه 28, 2021 By haminp 0

دانشگاه ملی چونگنام جلسه ای را برای تبادل نتایج در مورد پروژه پیشرو توسعه دانشگاه منطقه ای در سال 2020 برگزار کرد.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در بیست و هشتم ، گروه رهبر منطقه ای برای پروژه های ارتقا University دانشگاه Chunnam (رهبر: لی یانگ سئوک) “یک پروژه اثر بخشی تبادل منطقه ای برای ارتقا University دانشگاه پیشرو منطقه ای 2020” را برگزار کرد.

این جلسه به اشتراک گذاری نتایج ، دومین تبادل اجرایی است که به عنوان بخشی از پروژه ارتقا universities دانشگاه های برجسته منطقه ای در سال 2020 برگزار می شود و شش دانشگاه (دانشگاه چونام ، دانشگاه کنیانگ ، دانشگاه موکون ، دانشگاه باجایی ، دانشگاه هانام و دانشگاه هانبات) شرکت می کنند کنسرسیوم دانشگاه ملی. این برنامه برای دانشگاههای محلی ، م institutionsسسات دولتی و مسئولان صنعت برگزار شد تا نتایج عملیاتی را به اشتراک بگذارند.

این تبادل نتایج بصورت آنلاین و در کانال Youtube تیم منطقه ای پیشرو برای پروژه توسعه دانشگاه با توجه به مرحله توزیع کرونا 19 و فاصله اجتماعی انجام شد.

در قسمت دوم این رویداد ، قسمت اول ارائه نتایج عملیات و بهترین شیوه های شش دانشگاه شرکت کننده در پروژه برجسته منطقه ای برای توسعه دانشگاه بود که با سخنرانی اصلی توسط تیم سیاستگذاری جوانان Chungcheong-do آغاز شد. رهبر ، سیاست جوانان و بالاتر

به طور خاص ، آموزش همگرایی محلی در سطح محلی توسط معاون رئیس دانشگاه ملی Chungnam Hui-Seung Lee ، گروه پروژه منطقه ای پیشگام برای توسعه دانشگاه ، “عملکرد و بازخورد برنامه های مرتبط با باشگاه مطالعه مستقل” توسط کیم وونگ سیک ، رئیس گروه همکاری های صنعتی و دانشگاهی در دانشگاه کنیانگ و “رهبری منطقه ای در دانشگاه هانبات” توسط پروفسور او مین ووک از دانشگاه هانبات. سخنرانی های “موارد عالی یک پروژه آموزشی دانشگاه” “،” دستاوردهای این پروژه برای افزایش صلاحیت از طریق ارتباطات دانشجویی در هنگام ویروس کرونا “توسط پروفسور هیوک وو لی از دانشگاه Bae Jae و” گزارش ارائه پروژه پیشرو برای توسعه استعدادهای محلی در دانشگاه Hannam “توسط پروفسور Seong-Woo Park از دانشگاه Hannam.

در قسمت دوم جلسه ای برگزار شد که در آن دانشجویانی که در پروژه پیشرو منطقه ای برای توسعه دانشگاه شرکت کرده بودند ، تجربیات و دستاوردهای خود را در شرکت در برنامه به اشتراک گذاشتند. بهترین تیم باشگاه انسجام منطقه ای استعدادهای درخشان دانشگاه ملی چونگنام ، تیم Dream Dream Doll و ET سخنرانی هایی در مورد پرونده انسجام داشتند و تیم مدیریت ربات هوشمند Mokwon MIN موفقیت های این باشگاه آموزشی را اعلام کرد.

لی یانگ سئوک ، رئیس گروه توسعه دانشگاه منطقه ای پیشرو ، گفت: “کنسرسیوم دانشگاه ملی Chunnam با پیشرو در پروژه های توسعه دانشگاه های منطقه ای ، هدف اضافی خود را برای ایجاد یک جامعه محلی مبتنی بر سیستم عامل آنلاین برای دیدار با کرونا قرار داده است. 19 توزیع و ایجاد یک زنجیره ارزش منطقه ای برای آموزش آنلاین. “بر اساس آموزش آنلاین ، که در آینده به عنوان” جدید عادی “در آموزش دانشگاه ایجاد خواهد شد ، ما به طور فعال با دانشگاه ها ، دولت های محلی ، نهادهای عمومی و صنایع همکاری خواهیم کرد تا برای ارتقا talent استعدادهای محلی همکاری کنیم.

از طرف دیگر ، پروژه پیشرو منطقه ای برای توسعه دانشگاه به مدت پنج سال (2 + 3 سال) از 2019 تا 2023 با موضوع “پرورش استعدادهای مصنوعی متناسب با نیازهای مناطق پیشرو در چهارمین صنعت” اجرا می شود انقلاب “

[ad_2]