ژانویه 26, 2021 By haminp 0

دانشگاه ملی چونگنام به عنوان “پروژه حمایت از سرمایه گذاری مجدد سود مالکیت معنوی در سال 2021” انتخاب شد.

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی چونام (رئیس جمهور جین سوک لی) به عنوان “پروژه حمایت از سرمایه گذاری مجدد مالکیت معنوی تا سال 2021” انتخاب شده است ، که مبنای دستیابی به همکاری صنعت و دانشگاه از طریق پیشرفت تکنولوژی خواهد بود.

در تاریخ 26th ، بنیاد همکاری های صنعتی و دانشگاهی دانشگاه ملی Chunnam (مدیر Son Young-ah) در تاریخ 26th اعلام کرد که به عنوان “پروژه حمایت از سرمایه گذاری مجدد مالکیت معنوی تا سال 2021” با پشتیبانی دفتر کره انتخاب شده است. مالکیت معنوی ، و کل هزینه پروژه 1.2 میلیارد درآمد کسب کرده است.

پروژه حمایت از سرمایه گذاری مجدد مالکیت معنوی شغلی است که از تجاری سازی فناوری هایی مانند آزمایش ثبت اختراع ، نمونه سازی اولیه و بازاریابی فناوری پشتیبانی می کند تا شکاف بین اختراعات ثبت شده توسط دانشگاه ها و فناوری های مورد نظر شرکت ها را پر کند. با بازیابی بخشی از هزینه فناوری پس از انتقال به یک شرکت ، با سرمایه گذاری مجدد در یک فناوری جدید ثبت اختراع امیدوار کننده مدیریت می شود.

از طریق این پروژه ، دانشگاه ملی چونگنام قصد دارد نتایج متوسط ​​و بزرگی را از انتقال فن آوری از طریق پیشرفت فن آوری ، حمایت از رقابت برای محققان دانشگاه و حمایت از نمونه سازی نمونه فن آوری های امیدوار کننده کشف شده توسط گروه تحقیقات فناوری ، ایجاد کند.

رئیس جمهور لی جین سوک گفت: “فرصت تهیه موتورهای جدید برای رشد از این پروژه افزایش یافته است” و “ما یک صندوق توان منحصر به فرد در دانشگاه ملی چونگنام با هزینه های فن آوری بازیابی شده از طریق انتقال فناوری ایجاد خواهیم کرد و سرمایه گذاری مجدد پایدار حتی پس از تعطیل شدن تجارت من فعالانه پشتیبانی خواهم کرد تا بتوانم این کار را انجام دهم. “

[ad_2]