ژانویه 27, 2021 By haminp 0

دانشگاه ملی چونگنام از منطقه عکس رونمایی کرد!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی چونگنام (رئیس جمهور جین سوک لی) مراسم افتتاحیه منطقه عکس دانشگاه ملی چونام را برانگیخت تا باعث افتخار اعضای دانشگاه شود و از آن به عنوان نمادی در فضای باز استفاده کند.

در تاریخ 27th ، دانشگاه ملی چونام مراسم افتتاحیه منطقه عکس را در میدان کتابخانه مرکزی با حضور اعضای دانشگاه مانند رئیس جمهور لی جین سوک و رئیس دانش آموختگان Kang Gang-Muk برگزار کرد. مراسم افتتاحیه مطابق با COVID برگزار شد -19 و فاصله اجتماعی.

منطقه عکس (تهیه شده توسط سئونگ-یونگ لی ، 99 پوند در بخش مجسمه سازی) ، ایجاد شده با حمایت انجمن فارغ التحصیلان ، مجسمه ای است که نام انگلیسی دانشگاه ملی چونگنام ، “CNU” را مجسم می کند و در سایت کتابخانه مرکزی ، مرکز دانشگاه ملی چونام.

پیش بینی می شود از این منطقه عکس به عنوان نمادی در فضای باز برای بازدید کنندگان استفاده شود و همچنین باعث افتخار اعضای دانشگاه به همراه کتابخانه جدید شود که در 20 ژانویه افتتاح شد.

رییس جمهور لی جین سوک گفت: “منطقه عکس نصب شده این بار خود را به عنوان یک فضای نمادین از دانشگاه ملی چونام برای اعضای دانشگاه و بازدیدکنندگان تثبیت می کند” ، و گفت ، “من تمام تلاش خود را می کنم تا دانشگاه ملی Chunnam به یک دانشگاه تبدیل شود.” ، پر از غرور است و من می خواهم در آن شرکت کنم. “

کانگ گانگ موک ، رئیس دانش آموختگان گفت: “من از همه دانش آموختگانی که از نصب یک منطقه عکس در کتابخانه ، نمادی از هوش در دانشگاه چونام پشتیبانی کردند ، تشکر می کنم.

[ad_2]