ژانویه 28, 2021 By haminp 0

دانشگاه ملی چونگنام ، فعالیت های تأمین اجتماعی در دومین “اتوبوس مخفی CNU”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشجویان و اساتید دانشگاه ملی چونام (رئیس جمهور جین سوک لی) در CNU Secret Bus ، یک فعالیت غیرمعمول مشارکت اجتماعی شرکت کردند و برای کمک به همسایگان محروم که از گرمای زمستان رنج می برند ، متحد شدند.

در تاریخ 27th ، مرکز کمک های اجتماعی دانشگاه ملی Chunnam (به سرپرستی Kwon Jae-yeol) از بانک Briquette Daejeon واقع در Dong-gu ، Daejeon بازدید کرد و فعالیت های تأمین اجتماعی را برای اتوبوس مخفی CNU 2020 انجام داد (دوم). حدود 30 دانشجو و هیئت علمی ثبت نام شده در این رویداد شرکت کردند و آن را مطابق با دستورالعمل های پیشگیری از COVID-19 برگزار کرد.

این دومین اتوبوس مخفی برای کمک به همسایگان محروم در مناطقی که از گرمایش زمستانی رنج می برند ، با توجه به کاهش کمک های مالی و تعداد داوطلبان به دلیل کرونا 19 ایجاد شده است.

به همین منظور ، مرکز کمک های اجتماعی از اواخر دسامبر تا اوایل ژانویه سال گذشته ، یک پروژه اهدای داوطلبانه برای اعضای دانشگاه ملی چونگنام ، “2020 CNU Rising Heart Temperature” انجام داد. در نتیجه ، بیش از 6 میلیون وون جمع آوری شد که بیش از 4 میلیون وون (5000 ورق) برنامه ریزی شده اولیه بود و در مجموع 7543 بریکت به بانک Daejeon Brique اهدا شد.

بریکت اهدایی به همسایگان نیازمند منطقه داژئون تحویل داده شد و حدود 1400 عدد از آنها توسط دانش آموزان و معلمان فعلی دخیل در دومین اتوبوس مخفی مستقیماً به 7 خانوار در دائه دونگ ، دونگ گو ، داژئون تحویل داده شد.

جائه یول كوون ، رئیس مركز مشاركتهای اجتماعی ، گفت: “من توانستم شاهد گسترش فرهنگ جوان سهم اجتماعی باشم ، زیرا بسیاری از دانشجویان در این دومین اتوبوس مخفی مشاركت می كنند.” “این برنامه برای فعالیت های کمک های اجتماعی را تشویق می کند. از دانشجویان بیشتر “من برای توسعه و ارتقا تلاش خواهم کرد.”

در همین حال ، اتوبوس مخفی CNU 2020 ، که بخشی از پروژه ارتقا University دانشگاه ملی بود ، یک برنامه کمک اجتماعی است که سال گذشته توسط مرکز مشارکت های اجتماعی برنامه ریزی شده است. این یک فعالیت مشارکت اجتماعی است که مقصد و جزئیات خدمات را برای روز بدون اطلاع قبلی نشان می دهد. در آخرین اتوبوس مخفی 1 ما فعالیتی را برای تولید ماسک لب برای ناشنوایانی که به دلیل کرونا 19 مشکل ارتباطی دارند انجام دادیم.

مرکز مشارکتهای اجتماعی دانشگاه ملی چونام قصد دارد دامنه حل مشکلات محلی را با توسعه برنامه های داوطلبانه در موضوعات مختلف و شناسایی دائمی داوطلبان بالقوه گسترش دهد.

[ad_2]