فوریه 4, 2021 By haminp 0

دانشگاه ملی علوم و تجزیه و تحلیل Chungnam دارای آموزش ساخت صلاحیت آنلاین است

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دانشگاه ملی چونگنام (رئیس جمهور جین سوک لی) ، دانشکده عالی علوم و فناوری تحلیلی ، آموزش پرورش صلاحیت بصورت آنلاین را برای پرورش متخصصان تجهیزات تجزیه و تحلیل در دوره چهارمین انقلاب صنعتی انجام داد.

در سال 2021 ، از 1 تا 4 فوریه ، دانشگاه ملی علوم و فناوری تحلیلی چونگنام ، آموزش آنلاین ظرفیت سازی را برای دانشجویان تازه وارد و دانشجویان ثبت نام شده در آینده انجام داد.

در این آموزش ظرفیت سازی ، آموزش مقدماتی برای متخصصان در زمینه تجزیه و تحلیل (نرم افزار تجزیه و تحلیل ، حق ثبت اختراع ، فن آوری های ارتباطی) و تجهیزات مدرن در مقیاس بزرگ (تجزیه و تحلیل پراش اشعه X ، آنالیز MRI ​​، طیف سنج جرمی ، میکروسکوپ الکترونی) ارائه شد. علاوه بر این ، با مرور آخرین فن آوری های اندازه گیری و آخرین روندها ، ماموریت و چشم انداز دانش آموزانی که می خواهند در تجهیزات تجزیه و تحلیل متخصص شوند ، ارائه شد.

علاوه بر این ، دانش آموختگان دانشکده علوم تحلیلی پارک Chan-i (موسسه صنعت و فناوری محیط زیست کره) و Ko Jae-kyung (Celltrion) به عنوان سخنران برای به اشتراک گذاشتن زندگی فارغ التحصیلان ، آماده سازی شغل و زندگی شرکت و زمان شرکت کردند. برای دریافت کمک عملی در مسیرهای شغلی.

هیون جو آه ، مدیر دانشکده تحصیلات تکمیلی علوم و فناوری تحلیلی ، گفت: “ما امیدواریم که این آموزش ظرفیت سازی به دانش آموزان کمک کند تا آینده را به عنوان نقطه شروع ارتقا. متخصصان تجهیزات تحلیلی طراحی کنند.” ما فروخته خواهیم شد “

در همین حال ، دانشکده عالی علوم تجزیه و تحلیل از سپتامبر 2014 از طریق پروژه آموزش مهندس تجهیزات تحقیقات ، کارشناسان کارشناسی ارشد و دکترا را در زمینه علوم و فن آوری تحلیلی پرورش داده و از طریق زمینه گرا به توسعه تجهیزات تحلیلی کلاس جهانی کمک می کند کارشناسان.

[ad_2]