فوریه 1, 2021 By haminp 0

دانشجویان دانشگاه علم و صنعت در مدیریت سلامت ورزشی داژئون ، دوره صدور گواهینامه نوار ورزشی را به پایان رساندند!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] گروه ورزش و مدیریت بهداشت ، دانشگاه علم و صنعت داژئون (رئیس هیو این لی) ، دانشجویان سال اول را هدف قرار می دهد که مایل به انتخاب یک کلاس LINC + شخصی سازی اجتماعی فشرده برای سال تحصیلی 2021 هستند. برنامه ، 22 دانش آموز در یک دوره صدور گواهینامه نوار ورزشی شرکت کردند که برای جلوگیری از آسیب های ورزشی و بهبود عملکرد مفید است و همه آنها گواهینامه دریافت کردند.

این پروژه به طور مشترک با انجمن مربیان کره ای مربیان و به ویژه مدیر آموزش Bae Young-dae ، که تجربه زیادی به عنوان مربی ملی در بازی های المپیک و بازی های آسیایی دارد ، به طور مستقیم آموزش می دهد و تمرین را مدیریت می کند ، بنابراین کلاس با احساس واقع گرایی برگزار شد. واکنش دانشجویان داغ بود.

پروفسور Nohyuk Park (گروه مدیریت سلامت ورزشی) گفت: “با حمایت مداوم Daejeon City از پروژه هایی مانند LINC + ، در حالی که دانشگاه های محلی در شرایط سختی قرار دارند ، میزان اشتغال در گروه مدیریت بهداشت ورزش در سال 2019 100٪ بود. و 85.7٪ در سال 2020 ، بالاترین میزان در کشور است. من از حق حمایت می کنم. در آینده ، من بیشتر در پروژه های جامعه محور برای پرورش استعدادهای محلی کار می کنم.

[ad_2]