ژانویه 28, 2021 By haminp 0

خدمات پشتیبانی آموزش شرقی در مرکز پشتیبانی دهکده Daejeon Dongbu برای پشتیبانی آموزش ، شورای برنامه ریزی آموزش نوآوری سالانه

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] دفتر پشتیبانی آموزش شرقی Daejeon (مدیر آموزش Deok-hee Yoo) مرکز پشتیبانی آموزش روستای Dongbu اعلام کرد که برنامه های سالانه کسب و کار را برای سه ماهه آموزش نوآوری 2021 با سه منطقه آموزش نوآوری (Dong-gu ، Jung-gu و Daedeok-) مورد بحث قرار داده است. gu) از 11 ژانویه تا 28 ژانویه.

این مشاوره برای دستیابی م effectivelyثر به هدف مشترک “مدارس و روستاها از یادگیری و رشد دانش آموزان با هم پشتیبانی می کنند” و جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی ، چه از روش های شخصی و چه از نظر غیر شخصی. به موازات.

مرکز پشتیبانی آموزش روستای دونگبو و منطقه آموزش نوآوری در حال همکاری برای انعکاس نیازهای جامعه آموزشی و ویژگی های منطقه ای هستند و بر ایجاد برنامه ای برای استفاده فعال از منابع آموزش روستایی در حوزه قضایی متمرکز هستند. علاوه بر این ، طرحی برای پیوند دادن پروژه نوآورانه محله آموزشی با برنامه درسی دروس مدارس ، یادگیری تجربی ، سیستم ارزیابی رایگان ، آموزش شغلی و آموزش شهروندی دموکراتیک ارائه شد. وی همچنین در مورد راه های مدیریت انعطاف پذیر برنامه با توجه به شیوع بیماری های عفونی بحث و تبادل نظر کرد.

سال 2021 سومین سال از آغاز طرح آموزش روستایی توسط مرکز پشتیبانی آموزش روستای دونگبو ، همراه با محله های آموزش نوآوری (دونگ گو ، جونگ گو و دادوک گو) است. با درک اهمیت درک متقابل و همکاری بین نهادها در روند افتتاح مرکز در سپتامبر 2019 و توسعه جدی کسب و کار در سال 2020 ، از سال جاری از طریق ارتباط فعال بین مرکز پشتیبانی آموزش در روستا و مسئول نوآوری حوزه آموزش از ابتدای برنامه ریزی. هدف آن فعال سازی بیشتر جامعه آموزشی روستا بود.

دیوک هی یو ، رئیس دفتر پشتیبانی آموزش شرقی Daejeon ، گفت: “مرکز پشتیبانی آموزش روستای دونگبو نقش خود را به عنوان یک مرکز جامعه آموزش روستا بیشتر تقویت می کند تا جامعه آموزش بتواند کودکان را در روستا تربیت کند. خوشحال است و رشد لذت بخش است. من این کار را خواهم کرد “

[ad_2]