ژانویه 18, 2021 By haminp 0

خدمات پشتیبانی آموزش شرقی در دژئون ، ایجاد فضای سبز در یک مدرسه مشتری مداری

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در هجدهم ، دانشکده آموزش و پرورش شهر دژئون (Deok-hee Yoo) در هجدهم اعلام کرد که به ایجاد یک فضای یادگیری محیطی شخصی به نام جنگل Gamseong در نیمه اول سال 2021 ادامه خواهد داد. ، با استفاده از فضای خالی که به راحتی برای دانشجویان قابل دسترسی است.

از سال 2019 تا 2021 هر سال دو مدرسه برای اجرای پروژه انتخاب می شود. طی دو سال گذشته ، از طریق پروژه هایی با هدف مشارکت مصرف کنندگان در Daejeon Daeyangcho ، Daejeon Unjung ، Daejeon Yangjicho و Lake Donyeojung path مسیر عرشه شفا برای دیدن و تجربه درختان مختلف ایجاد رضایت از رضایت پروژه با تأمل فعالانه در استفاده کنندگان از آموزش ، مانند نصب یک فضای بیرونی که دانش آموزان بتوانند بخندند و بازی کنند. علاوه بر این ، از طریق نصب تأسیسات آب باران ، میزان علاقه به استفاده از منابع آب افزایش یافته و از نظر آموزشی حمایت زیادی می کند.

پروژه جنگل همسون پروژه ای است برای ایجاد یک فضای یادگیری اکولوژیکی با ویژگی ها و خاطرات هر مدرسه با فراهم آوردن یک فضای شفابخش سبز که دانش آموزان بتوانند در یک مرکز خالی از سکنه شهر استراحت کنند و فعالانه از تکنیک های داستان سرایی استفاده کنند. برای “دبستان” و “دبیرستان هانبات” ، جنگل همسونگ تا ژوئن به اتمام رسیده است.

لی سونگ جین ، مدیر تعمیر و نگهداری تأسیسات در دفتر آموزش شرقی داژئون ، گفت: “من امیدوارم كه جنگل Gamseong به شما كمك كند كه از بار كار مدرسه و خستگی ناشی از تاج 19 كمتر شود و خلاقیت و حساسیت را بهبود بخشد. دانش آموزان ”

[ad_2]