ژانویه 27, 2021 By haminp 0

خدمات اضطراری جوانان از طریق پشتیبانی اضطراری برای به حداقل رساندن تفاوت مراقبت ها

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] مرکز آموزش جوانان شهر Cheonan Taejosan ، که برای مرحله دوم فاصله اجتماعی تعطیل است ، خدمات اضطراری آنلاین را به جوانان در مدرسه پس از مدرسه ارائه می دهد تا تفاوت مراقبت را به حداقل برساند.

با توجه به شهر ، آکادمی جوانان برای بعد از مدرسه در حال تبدیل کلاسهای آنلاین ریاضیات ، ویدئو ، نویسندگان ، رقص و پروژه به کلاسهای آفلاین موجود و درخواست کلاسهای تولید همراه با آزمایشگاه Chungnam Contents Korea است. گزارش شده است که فقط دانشجویان از قوانین ایمنی پیروی می کنند و چهره به چهره ادامه می دهند.

یک مقام شهری گفت: “ما به پشتیبانی برنامه های آنلاین برای جوانان نیاز به مراقبت به دلیل تعطیلی طولانی مدت به دلیل کرونا 19 ادامه خواهیم داد.” من تمام تلاش خود را خواهم کرد.

با پشتیبانی وزارت برابری جنسیتی و شهر Cheonan ، مرکز آموزش جوانان شهر Cheonan Taejosan خدمات جامعی مانند راهنماهای آموزشی ، دستورالعمل های زندگی ، مشاوره و پشتیبانی تغذیه ای برای خانواده های پرجمعیت و جوانان محروم را ارائه می دهد. برای بهبود کیفیت زندگی و زندگی سالم بعد از مدرسه. این یک پروژه برای حمایت از سیاست ملی است.

[ad_2]