فوریه 5, 2021 By haminp 0

خدمات آموزشی شهر دژئون ، خدمات صدور گواهینامه سیستم آموزشی!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] خدمات آموزشی داژئون در پایتخت (سرپرست سئول دونگ هو) اعلام کرد که گواهینامه گواهینامه دست نخورده سیستم آموزش و پرورش توسط پنجم معرفی می شود تا انتظارات خدمات اداری آنلاین مردم را برآورده کند و نگرانی های عمومی ناشی از شیوع طولانی مدت را کاهش دهد. COVID-19 پس از دوران انقلاب صنعتی چهارم.

این سیستمی منعکس کننده دیدگاه های ارائه شده توسط مردم و یک سرویس مدیریت مدنی است که برای به حداکثر رساندن خدمات انتشار آنلاین ، به حداقل رساندن تماس ها در هنگام بازدیدهای عمده و صرفه جویی در وقت برای غیرنظامیان طراحی شده است.

محتوای اصلی ، اول ، کاهش بازدیدهای غیرضروری با هدف قرار دادن دادخواست های مدنی بود که می تواند به صورت آنلاین در وب سایت دفتر آموزش چگونه شما را پیدا کنیم منتشر می شود.

دوم ، با انعکاس درخواست صدور آنلاین گواهی شغلی در یک کودکستان خصوصی ، پیشخوان برای دریافت آن از طریق پست آماده شد.

سرانجام ، یک گذرگاه برای بازدید غیرنظامیان معرفی شد ، بنابراین با حل مشکلات پارکینگ و به حداقل رساندن تماس های شخصی ، راحتی غیرنظامیان بهبود می یابد.

متقاضیانی که مایل به صدور گواهینامه تجربه شخصی مهد کودک از طریق پست هستند می توانند در وب سایت مرکز آموزشی Daejeon Metropolitan Office – مرکز درخواست و گزارش مدنی – درخواست مدنی – “قبل از رزرو و انجام” اقدام کنند.

علاوه بر این ، اگر می خواهید یک انتقال را انجام دهید ، می توانید در دفتر خدمات کشوری وزارت آموزش و پرورش (4 ~ 422-616-8573 04 4) یک رزرو شفاهی انجام دهید ، سپس کارت شناسایی خود را به ورودی دفتر آموزش بیاورید ، را تحویل بگیرید و هدیه ای از پیش تعیین شده ارائه شود.

در همین حال ، سرویس کاربردی مدنی Home-Edu از 18 نوع به 33 نوع شامل 12 نوع مربوط به دانش آموزان ، 6 نوع مربوط به امتحانات ، 6 نوع مربوط به کارکنان و 9 نوع یادگیری مادام العمر گسترش خواهد یافت.

فرماندار شهر دژئون سئول دونگ هو گفت: “ما به طور فعال به نظرات شاکیان گوش خواهیم داد ، آنها را در سیاست انعکاس خواهیم داد و تلاش بیشتری خواهیم کرد تا خدماتی را فراهم کنیم که رضایت همه شاکیان را فراهم کند و سیستم شکایات مدنی را بهبود بخشد.”

[ad_2]