ژانویه 21, 2021 By haminp 0

حمل و نقل اضطراری Gyeongbuk و سپاه هوایی بیماران اورژانسی با بالگرد آتش نشانی به دوکدو

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선기자]آتش نشانی و هوانوردی ستاد خدمات آتش نشانی در گیونگ بوک در تاریخ 21 اعلام کرد که درخواست انتقال از مدیر مسیر دریایی کیم او (مرد / 48 ساله) را دریافت کرده است ، که در درد شکم در Dokdo در Dokdo کار می کند.

این بیمار درد شکمی داشت که از صبح شروع شد و منتظر بهبودی بود ، اما وضعیت بدتر شد و گارد دوکدو درخواست انتقال اضطراری کرد و به سرعت با هلی کوپتر آتش نشانی به کادر پزشکی در یک بیمارستان عمومی در پوهانگ تحویل داده شد و در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

در همین حال ، دانشگاه آتش نشانی و هواپیمایی گیونگ بوک با خیال راحت از زمان تأسیس در سال 1995 ، در مجموع 2،655 مأموریت نجات ، کمک های اولیه و آتش نشانی شامل 587 اعزام و انتقال اضطراری بیماران اورژانسی به اولونونگدو و گیئونگسانگ بوک انجام داده است.

به طور خاص ، سال گذشته ، 20 بیمار اورژانسی که به طور تصادفی در اولونونگدو بودند ، و در آنجا امکانات پزشکی ضعیف بود ، با خیال راحت به بیمارستان های خشکی منتقل شدند.

کیم جونگ-گون ، رئیس سازمان آتش نشانی Gyeongsangbuk-do ، گفت: “هنگامی که در دریا پرواز می کنید ، هیچ نقطه مرجع مشخصی وجود ندارد که پرواز بصری را دشوار کند و به دلیل ماهیت دریا ، پیش بینی هوا دشوار است ، بنابراین تعداد زیادی وجود دارد محدودیت در عملکرد هلی کوپتر. · ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات اضطراری انجام خواهیم داد. “

[ad_2]