جولای 27, 2021 By haminp 0

حمله تروریستی: نیروهای امنیتی موفق شدند ، تروریست حزب الله توسط خرو آوانتی پورا دستگیر شد

[ad_1]

دفتر خبری ، عمار اوجالا ، جامو

ارسال شده توسط: کاریزما
به روز شده چهارشنبه ، 28 جولای 2021 ، 1:28 بعد از ظهر IST

خلاصه

مأموران امنیتی از تروریست دستگیر شده سلاح ، مهمات و مواد جنایتکارانه کشف کردند.

به اخبار گوش کن

صبح یک تروریست حزب الله توسط پلیس در منطقه شرشالی هرو در آوانتیپورا ، جامو و کشمیر با تهدید اسلحه دستگیر شد. یک تیم مشترک پلیس در Avantipora ، Army 50 RR و CRPF 185 Bn یک عملیات جستجو در منطقه انجام دادند. براساس اطلاعات ، نیروهای امنیتی شخصی مشکوک را مشاهده می کنند که قصد فرار در منطقه باغ را دارد.

همچنین بخوانید- سیل را در عکس ها مشاهده کنید: انفجار ابر در کیشتوار باعث کشته شدن پنج نفر می شود ، تیم ها به دنبال 40 نفر هستند

نیروهای امنیتی سپس هشدار دادند و تروریست توسط آنها دستگیر شد. این تروریست سهیل منزل میر ، ساکن تولباغ پامپور شناخته شد. مأموران امنیتی از تروریست دستگیر شده سلاح ، مهمات و مواد جنایتکارانه کشف کردند. در همان زمان ، وی دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

بسط

یک تروریست حزب الله صبح با شلیک اسلحه توسط پلیس در منطقه شرشالی هرو در آوانتیپورا ، جامو و کشمیر دستگیر شد. یک تیم مشترک پلیس در Avantipora ، Army 50 RR و CRPF 185 Bn یک عملیات جستجو در منطقه انجام دادند. بر اساس اطلاعات ، نیروهای امنیتی یک فرد مشکوک را مشاهده کردند که قصد فرار در منطقه باغ را داشت.

همچنین بخوانید- سیل را در عکس ها مشاهده کنید: انفجار ابر در کیشتوار باعث کشته شدن پنج نفر می شود ، تیم ها به دنبال 40 نفر هستند

نیروهای امنیتی سپس هشدار داده و تروریست توسط آنها دستگیر شد. این تروریست سهیل منزل میر ، ساکن تولباغ پامپور شناخته شد. مأموران امنیتی از تروریست دستگیر شده سلاح ، مهمات و مواد جنایتکارانه پیدا کردند. در همان زمان ، وی دستگیر و مورد بازجویی قرار گرفت.

[ad_2]