ژانویه 21, 2021 By haminp 0

حق زندگی در یک محیط دلپذیر ، سرکوب مداوم فعالیت های غیرقانونی با زباله های خانگی در طول سال

[ad_1]

[포항타임뉴스=전찬익기자] در شهر پوهانگ ، به دلیل وضعیت اخیر کرونا 19 ، با گذراندن وقت بیشتر مردم در خانه ، ریختن غیرقانونی زباله های خانگی مانند استودیوها و مناطق مسکونی در حال افزایش است. وی یک گروه کنترل غیرقانونی را برای دفع زباله های خانگی اداره می کند.

یک مقام پوهانگ گفت: “سال گذشته 1962 مورد سرکوب و جریمه نقدی از 1870 مورد ، 247 میلیون وون اتفاق افتاد و افزایش عرضه مواد غذایی یکبار مصرف به دلیل حفظ حریم خصوصی باعث افزایش مقدار مواد غذایی مخلوط شد. و دور انداخته شد “به منظور جداسازی و دفع صحیح مواد غذایی کنسروی و از بین بردن دفع مخلوط و دفع غیرمجاز ، نیاز مبرم به تغییر هوشیاری وجود دارد.”

علاوه بر این ، برای جلوگیری از آتش سوزی غیرقانونی در مناطق روستایی تا پایان ماه مارس ، مقامات مسئول eups ، myeons و dongs فعالیت های تبلیغاتی و راهنمایی را برای جلوگیری از سوزاندن غیرقانونی مانند سرکوب آتش سوزی در زمین های کشاورزی (از جمله زمین های کشاورزی) انجام می دهند. در مناطق جنگلی) مطابق با قانون مدیریت پسماند ، جریمه ای بیش از 1 میلیون شهروند بدست آمده که پسماندهای خانگی را در خارج از مکانهای تعیین شده دفع ، دفن می کنند و یا سوزاندن آنها اعمال می شود.

در بین زباله های کشاورزی تولید شده پس از کشاورزی ، وینیل زباله و ظروف زباله برای سموم دفع آفات مانند وینیل مالچ قابل بازیافت و وینیل خانگی باید در یک مرکز جمع آوری شهرداری در روستا یا در دفتر جمع آوری Pohang از شرکت محیط زیست کره دفع شود. آنها را داخل کیسه ها بریزید و آنها را به یک محل جمع آوری جداگانه ببرید.

یک مقام مسئول شهر پوهانگ گفت: “برای ایجاد یک محیط زندگی تمیز و راحت در دوران تاج غیر حضوری 19 ، شهروندی بالغ باید بر سرکوب اولویت داشته باشد. من امیدوارم که تغییر تابعیت و یک عمل فعال در زمینه کاهش ضایعات و تفکیک و دفع مناسب صورت گیرد. “

از سوی دیگر ، شهر پوهانگ افسران پلیس روابط عمومی را برای تخلیه غیرقانونی زباله های شهری در سال جاری از 25 تا 29 ژانویه استخدام و استخدام می کند ، نظارت و اقداماتی را علیه اقدامات غیرقانونی تخلیه ، ترویج روش های مناسب دفع زباله و انجام دستورالعمل های میدانی برای استفاده از کیسه های پرداخت به ازای استفاده ، من این کار را می کنم.

[ad_2]