فوریه 2, 2021 By haminp 0

حزب شهر قدرت مردم دژئون افسران دیگری را برای کمک به غلبه بر تاج و توسعه داژئون منصوب می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] قدرت مردم حزب متروپولیتن شهر دژئون (به ریاست دونگیوك جانگ) برای جلوگیری از كاهش مداوم جمعیت و شركتها برای ترك جنگ ، یك سازمان ویژه به رهبری حزب شهر داژئون ایجاد كرد.

حزب شهر یک کمیسیون ویژه برای احیای مجدد اقتصاد منطقه ای و یک کمیسیون ویژه برای توسعه متوازن در داخل حزب برای شهروندان رنج می برد که به دلیل سردرگمی شهرداری در داژئون همراه با وضعیت ویروس کرونا از مشکلات مضاعفی رنج می برند. تیم ترفیع چونگچئونگ هانارو به تازگی تشکیل شده است.

رئیس حزب شهر دونگیوک ژانگ کانگ یانگ هوانگ ، دبیر سابق روابط عمومی در دفتر نخست وزیر را به عنوان مدیر ارتقا ، Chungcheong Hanaro و Jae-wong Song ، رئیس ویژه کمیته توسعه اقتصادی منطقه ای منصوب کرد. و ایل – شین ، رئیس ویژه کمیته توسعه متعادل داژئون.

رئیس جمهور ژانگ دائماً در تلاش برای کشف و توصیه استعدادها است ، به عنوان رئیس کمیته جذب استعداد حزب شهر فعالیت می کند و امروز سه کارمند جدید دیگر انتخاب می شوند.

رئیس جمهور ژانگ همچنین قول داد: “اگرچه فعالیت های سازمانی تالار شهر به دلیل کرونا 19 به طور حتم محدود شده است ، ما همچنان به دنبال جستجوی افراد با مهارت و کیفیت فعال در منطقه خواهیم بود.”

[ad_2]