ژانویه 8, 2021 By haminp 0

حرکت این زوج خیلی واقعی است … “شناخت زن” پاسخی عالی است: اخبار J-CAST

[ad_1]

اولین قسمت از درام جدید “همسر دانش” (مجموعه تلویزیونی فوجی) با بازی تادایوشی اوکورا از گروه محبوب “سکی جانی” در 7 ژانویه 2021 پخش شد. این صحنه که درگیری زن و شوهرهای درگیر در کارهای خانه و مراقبت از کودکان را به تصویر می کشد ، بازخورد زیادی از بینندگان دریافت کرد.

  • شایعه شده بود که بازی آلیس هیروز در درام جدید

    شایعه شده بود که بازی آلیس هیروز در درام جدید “واقعی” است.

  • شایعه شده بود که بازی آلیس هیروز در درام جدید

من خانواده همسرم را ترک می کنم …

اصل این درام اثری است که در سال 2018 از کانال تلویزیونی پولی کره ای “tvN” پخش شده است. موتهارو کندزاکی ، با بازی آقای اوکورا ، یک بانکدار کسل کننده است که در پنجمین سال ازدواج خود پدر دو فرزند است. من همسرم میو (آلیس هیروز) را برای مراقبت از خانواده ام ترک کردم و در یک “مراقبت از کودکان کاملاً متناسب” قرار داشتم. میو هر روز در بهار ناامید می شود. شما خود را در یک رابطه زناشویی می بینید که باعث می شود کاملاً با یکدیگر احساس تنهایی کنید.

یک روز ، میو از موتوهارو می خواهد که کودکستان را برای کار نیمه وقت ببرد. در آن روز ، اما موتوهارو به دلیل خطای مشتری مجبور شد به سرعت آنجا را ترک کند ، بنابراین او نتوانست او را تحویل بگیرد و بدون تماس با او آنجا را ترک کند. از طرف دیگر ، میو که کودکستان با او تماس گرفته بود ، در برابر مدیر فروشگاه تعظیم کرد و به مهد کودک رفت. و در آن شب ، میو که سرانجام کیف صبرش تمام می شود ، پنجه خرچنگ را که برای شام پخته شده نگه داشته و آنها را با سرعت زیاد به سمت Motoharu می اندازد در حالی که Motoharu خسته به خانه بازگشت. وی در پاسخ به ظاهر میو موتوهارو گفت: “میو ازدواج کرد و تغییر … هیولایی …” ، و فیلسوف سقراط گفت: “اگر همسر خوبی داشته باشید ، می توانید خوشبخت باشید و اگر همسر بدی داشته باشید ، فیلسوف می شوید. وقتی نقل قول کردم “من می توانم باشم” ، فقط شکایت کردم ، “من یک فیلسوف هستم”.

[ad_2]