ژانویه 5, 2021 By haminp 0

“حتی با صداپیشگان عصبانی نشوید” یک سری مشکلات در ارائه ظهور تیغه شیطان توسط صداپیشه های معروف: J-CAST News

[ad_1]

صداپیشه Daisuke Namikawa در 4 ژانویه 2021 در Pin-sama x Kiri-sama (TV Asahi) ظاهر شد. با این حال ، بعد از اینکه این برنامه آقای نامیکاوا را به عنوان “حضور در تیغ شیطان” به تصویر کشید ، برخی از طرفداران از او به عنوان “ارائه شده به عنوان صدای شیطان” سوال کردند. برخی از صداهای خشمگین مانند “حتی با صداپیشه ها عصبانی نباشید” دریافت شدند و کلمات مرتبط مانند “بازیگر صدای شیطان” و “دایسوکه نامیکاوا” در توییتر وارد این روند شدند.

  • از وب سایت رسمی نسخه فیلم

    از وب سایت رسمی نسخه فیلم “Devil’s Blade” نسخه قطار بی نهایت

  • از وب سایت رسمی نسخه فیلم

“من ظاهر شدم ، اما این کار را یک شاهکار خواهم کرد.”

آقای نامیکاوا صداپیشه محبوب است که در زمینه های مختلفی از جمله دوبله انیمیشن های محبوب و فیلم های غربی فعالیت دارد. او طیف وسیعی از نقش ها را بازی کرده است ، از جمله نقش لیدی مرچناس در انیمیشن “Mobile Suit Gundam UC” ، نقش تورو اویکاوا در “هایکیو !!” و نقش گیلبرت بوگنویل در “ویولت اورگاردن”.

“Pin-sama x Kiri-sama” نیز این افتخار آفرینی با شکوه را از همان ابتدا که از پایین به بالا جریان دارد ، مانند افتتاحیه فیلم “جنگ ستارگان” ارائه می دهد. در این داستان همچنین آمده است که وی همچنین در سریال “LUPINE the 3rd Series” و آناکین اسکای واکر در سریال “Star Wars” نقش گومون ایشیکاوا را ایفا کرده است. و او صحنه ظاهر همان اثر را روی آنتن برد و گفت که او در انیمیشن محبوب “Kimetsu no Yaiba” در نقش Kotetsuzuka Hotaru نیز ظاهر شد. در تلوپ گوشه سمت راست بالا ، که عنوان را معرفی می کند ، نوشته شده بود که “تیغ شیطان” Pin-sama Daisuke Namikawa ظاهر شده است. ”

با این حال ، طرفداران تردیدهایی دارند که عملکرد آقای نامیکاوا را که با این تعداد شاهکار دارای تمرکز روی تیغه شیطان است ، به کار گرفتند.

“من ظاهر شدم ، اما این کار را یک شاهکار خواهم کرد.”
“آیا او بازیگری شیطانی با صدایی نیست که هنوز خیلی بازی نکرده است؟”

کرتسوزوکا کرم شب تاب ، با بازی آقای نامیکاوا در تیغه شیطان ، شمشیرزنی است که به شمشیر قهرمان داستان ، Sumigiro Kamon برخورد. طبق بازیگران وب سایت رسمی ، از 26 قسمت فقط 3 قسمت در انیمیشن تلویزیونی ظاهر شده است.

[ad_2]