ژانویه 7, 2021 By haminp 0

حامیان ترامپ نه تنها به پارلمان آمریکا بلکه به رسانه ها نیز حمله می کنند تکرار تخریب با Sprehikor: J-CAST News

[ad_1]

در تاریخ 6 ژانویه سال 2020 (به وقت محلی) ، معترض حامی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، به واشنگتن دی سی به کپیتول فدرال حمله کرد و به دلیل تلفات ، بحث و گفتگو متوقف شد.

سنگین ترین عامل حمله به مطبوعات اختصاص داشت و خبرنگاری که با این سایت مصاحبه می کرد نیز مورد حمله قرار گرفت.

  • آمریکا ، جایی که این تقسیم بندی در حال جدی شدن است

    آمریکا ، جایی که این تقسیم بندی در حال جدی شدن است

  • آمریکا ، جایی که این تقسیم بندی جدی می شود

“این روز را فراموش نکن”

در آن روز جلسه مشترک مجلس نمایندگان و سنا در کاپیتول فدرال برای تأیید انتخاب معاون معاون پیشین رئیس جمهور از حزب دموکرات ژاپن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزار شد.

در همان روز ، تجمع بزرگی در کاخ سفید در اعتراض به نتایج انتخابات برگزار شد. به گفته رسانه های محلی ، آقای ترامپ خواستار سخنرانی در كنگره شد و پس از آن برخی از طرفداران اوباش شدند و به كوپیتول شتافتند.

زنی که به نظر می رسد طرفدار ترامپ است ، در این هیاهو به ضرب گلوله کشته شد. گزارشگری که این سایت را پوشش می دهد نیز مورد حمله قرار گرفت ، احتمالاً به دلیل گسترش بی اعتمادی در رسانه ها به دلیل گسترش تئوری های توطئه مانند “Q Anon”. در ویدئویی که توسط خبرنگاران از جمله بلومبرگ ، NBC و USA Today در توییتر منتشر شده است ، می توانید تجهیزات تیراندازی را با بالا بردن یک سکسکه شاد از بین ببرید و می گویند: “اخبار جعلی را لعنت کنید! اخبار جعلی را لعنت کنید!”

آقای ترامپ با تأیید مجدد این شورش گفت: “پیروزی مقدس بر زمین لغزش همان اتفاقی است که می افتد وقتی یک میهن پرست بزرگ که مدتها مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود بی ادب و بدجنس باشد”. “بیایید با عشق و آرامش به خانه برویم. این روز را فراموش نکنید” (هر دو به زبان انگلیسی هستند) و طرفداران را تشویق کنید. این پست بعداً به دلیل نقض شرایط از نظر Twitter پنهان شد.

[ad_2]