ژانویه 29, 2021 By haminp 0

جی سوک لی ، شهردار Daejeon و Tae-Jung Heo ، رئیس دانشگاه ملی چونگنام ، “Unison” برای ارتقا سلامت ورزشکاران و شهروندان

[ad_1]

شهردار داژئون ، هور تائه یئونگ و رئیس دانشگاه ملی چونگنام ، لی جین سوک ، توافق نامه ای را برای حمایت از پروژه ساخت یک استادیوم دو و میدانی در دانشگاه ملی چونگنام و افتتاح امکانات ورزشی در مدارس در روز 29 امضا کردند.

[대전타임뉴스=홍대인 기자] شهردار داژئون ، هور تائه یونگ و رئیس دانشگاه ملی چونگنام ، لی جین سوک توافق کردند که اطمینان حاصل کنند که هیچ مانعی در برابر رشد ورزشی ، سلامتی و محلی مسابقات و آموزش ورزشکاران وجود ندارد.

شهردار هئو تای جونگ و رئیس جمهور لی جین سوک توافق نامه ای را برای حمایت از پروژه ساخت زمین دو و میدانی در دانشگاه ملی چونگنام و افتتاح اماكن ورزشی مدارس در تالار 29 شهر امضا كردند.

این توافق نامه تسهیلاتی است که جایگزین مجموعه ورزشی Hanbat در پیشبرد پروژه پارک بیس بال می شود. مجموعه ورزشی دانشگاه ملی چونگنام به عنوان یک استادیوم معتبر دو و میدانی تأسیس خواهد شد و امکانات ورزشی این مدرسه برای ارتقا the پیشرفت دو و میدانی Daejeon و سلامتی شهروندان به روی ورزشکاران و شهروندان باز خواهد بود. این برای تشویق پیشرفت است.

شهر دژئون 3 میلیارد هزینه برای پروژه نوسازی مجموعه ورزشی دانشگاه ملی چونگنام در یک استادیوم رسمی دو و میدانی تأمین می کند.

دانشگاه ملی چونگنام در نظر دارد امکانات ورزشی مدارس مانند استادیوم های دو و میدانی ، زمین های تنیس و سالن های ورزشی سرپوشیده را برای ورزشکاران و افراد محلی در محدوده ای که در کلاس ها و رویدادهای مدرسه تداخل ایجاد نمی کند ، فعال کند.

در همین حال ، پروژه رویای بیس بال ، که به عنوان یک پروژه وعده داده شده برای هفتمین دوره انتخابات داخلی تبلیغ می شود ، تمام مراحل اداری مانند مطالعه امکان سنجی و بررسی مرکزی سرمایه گذاری ها را تا پایان سال گذشته به پایان رساند و 10 میلیارد درآمد کسب کرد ، از جمله طراحی و بودجه اصلی امسال.

در آینده ، شهر داژئون قصد دارد پروژه اصلی را تا دسامبر سال جاری به پایان برساند و ساخت و سازهایی مانند تخریب مجموعه ورزشی هانبات را در مارس سال آینده آغاز کند تا ساخت آن تا دسامبر 2024 پایان یابد.

شهردار داژئون ، هور تائه جئونگ گفت: “پروژه ایجاد پارک برای بیس بال رویایی ، همانطور که قول داده بود ، در حال پیشرفت است و ما مطمئناً پروژه را تا پایان سال 2024 به اتمام خواهیم رساند. بنابراین ، سعی خواهیم کرد که در رقابت دخالت نکنیم و آموزش ورزشکاران شهرمان. “

رئیس دانشگاه ملی چونام ، لی جین سوک ، گفت: “دانشگاه ملی چونام یک دانشگاه ملی است که در منطقه مستقر است. از طریق این توافق نامه ، ما به طور فعال برای توسعه ورزش در دژئون و سلامتی مردم محلی همکاری خواهیم کرد. “

[ad_2]