فوریه 1, 2021 By haminp 0

جین سئوپ پارک ، معاون رئیس جمهور Seo Young-jae ، انتصاب کاپیتان فصل 2021 “نقطه مرکزی رهبری Daejeon Hana Citizen”

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon Hana Citizen کاپیتانی را معرفی کرده است که به عنوان نقطه کانونی برای فصل 2021 خدمت می کنند. پارک جین سئوپ و معاون رئیس جمهور Seo Young-jae به عنوان کاپیتان منصوب شده اند. تعیین تیم کاپیتان با توصیه مربی لی مین سونگ و حمایت فعال بازیکنان دیگر تصمیم گرفته شد.

پارک جین سئوپ از نیمه دوم فصل 2020 کاپیتان است و تیم را به عنوان کاپیتان موقت در اولین اردوی آموزشی هدایت می کند. پارک جین سئوپ که سال گذشته به داژئون پیوست ، به عنوان عنصر اصلی جونگ وون نقش فعالی داشت و در 24 بازی شرکت کرد و 3 امتیاز و 1 پاس گل داد. وی علاوه بر بازی پایدار و صمیمانه خود در استادیوم ، به دلیل عمیق مدیریت خود و نگرش مثال زدنی نسبت به تمرین ، اعتماد زیادی را در بین بازیکنان به دست آورد. علاوه بر این ، آنها احساس مسئولیت قوی ، رهبری و رهبری عالی دارند ، بنابراین بسیار مناسب هستند تا بتوانند پلی بین کادر مربیگری و ورزشکاران داشته باشند.

Seo Young-jae ، که به عنوان معاون کاپیتان انتخاب شد ، بازیکن جوانی است که در سال 1995 با Park Jin-seop متولد شده است. سئو یانگ جائه در نیمه دوم سال گذشته از هلشتاین کیل آلمانی به داژئون نقل مکان کرد و 15 بازی انجام داد و خود را به عنوان مرکز دفاع تثبیت کرد. همچنین انتظاراتی وجود دارد که او امیدوار است بتواند به عنوان یک بازیکن اصلی در تیم با احساس مسئولیت بیشتر و همچنین نقش دستیار بازیکنان جوان تر از طریق تجربه به عنوان پیشرفت خارج از کشور و تجربه تیم ملی باشد.

مدیر لی مین سانگ گفت: “هر دو بازیکن بازیکنان اصلی تیم با مهارت های عالی هستند. نقش این دو بازیکن در داخل و خارج از زمین در این فصل بسیار مهم است. من معتقدم آنها بازیکنانی هستند که توانایی و مسئولیت انجام نقش های خود را دارند زیرا کاملاً شارژ دارند.

پارک ژان سئوپ گفت: از سال گذشته ، من مسئولیت کاپیتان را بر عهده داشتم و از مدیری که ایمان آورد و نقش مهمی به من داد سپاسگزارم. با جذب بازیکنان جدید ، رده سنی تیم ما در این فصل به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. بنابراین ، به نظر می رسد که نقش من به عنوان یک کلاس متوسط ​​از اهمیت بیشتری برخوردار است. من همراه با معاون کاپیتان Youngjae نقش پل خوبی را بازی خواهیم کرد تا کادر مربیگری و بازیکنان بتوانند به راحتی ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این ، چون امسال یک فصل بسیار مهم برای تیم ماست و همچنین نقش کاپیتان ، ما به بازی تیم در ورزشگاه کمک خواهیم کرد. ”

Seo Young-jae گفت: “من به عنوان معاون رئیس جمهور به Jin-seop کمک خواهم کرد تا تیم بتواند بدون لرزش به سمت هدف مورد نظر ما حرکت کند. برای اولین بار تمام تلاشم را می کنم تا در بقیه دوره تمرینات به تیم منسجم تری تبدیل شوم. “

[ad_2]