ژوئن 3, 2021 By haminp 0

جیتندرا سینگ گفت که این پیشنهادات برای بهبود پروژه Devika به همه طرفها داده می شود

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در جمعه ، 04 ژوئن 2021 13:15 IST

به طور انتزاعی

پروژه Devika در مارس 2019 با تقریبا 190 کرون آغاز شد.

وزیر اتحادیه دکتر جیتندرا سینگ
– عکس: عمار یولا

به اخبار گوش کن

وزیر اتحادیه دکتر جیتندرا سینگ گفت که پروژه Devika در اوهادمپور مسئله ایمانی است. پیشنهادات همه کشورها برای بهبود این پروژه خوش آمدید. وزیر این موضوع را هنگام بررسی پیشرفت کار در حال انجام پروژه Devika و برگزاری یک جلسه مجازی با دبیرکل و سایر مقامات گفت.

وی از مسئولان خواست تا از اولین بخش از نوع خود در شمال هند از همه اقشار جامعه و احزاب سیاسی پیشنهاد دهند. وی در توصیف پروژه Devika تحت پروژه Namami Gange گفت که با توجه به اهمیت پروژه ، نخست وزیر نارندرا مودی این پروژه را تصویب کرده است.

وی با اشاره به بازدید خود از سایت پروژه در ژانویه 2021 ، گفت که در آن زمان ساخت و ساز با سرعت بسیار کندی پیش می رفت ، که ناامید کننده بود. اکنون اوضاع بهتر شده است. در چنین شرایطی ، کار بر روی این پروژه باید تا آغاز سال آینده به پایان برسد.

به همین مناسبت ، آرون كومار مهتا ، دبیر ارشد مهندس ارشد آژانس ساختمانی را راهنمایی كرد تا پروژه را به موقع به اتمام برساند. دبیر کل ، بخش توسعه شهری ، دیراج گوپتا ، آمپور دی سی ایندو کانوال چیب نیز در این جلسه حضور داشتند.

همچنین بخوانید- س Questionال – بالاخره تقصیر ما چیست؟

همچنین بخوانید – قتل عام Rakesh Pandita: پس تروریست ها از کجا دانستند که او در خانه بات است؟ همچنین یک سوال

با جزئیات

وزیر اتحادیه دکتر جیتندرا سینگ گفت که پروژه Devika در اوهادمپور امری ایمانی است. پیشنهادات همه کشورها برای بهبود این پروژه خوش آمدید. وزیر این موضوع را هنگام بررسی پیشرفت کار در حال انجام پروژه Devika و برگزاری یک جلسه مجازی با دبیرکل و سایر مقامات گفت.

وی از مقامات خواست تا از اولین بخش از نوع خود در شمال هند از همه اقشار جامعه و احزاب سیاسی پیشنهاد دهند. وی در توصیف پروژه Devika تحت پروژه Namami Gange گفت که با توجه به اهمیت پروژه ، نخست وزیر نارندرا مودی این پروژه را تصویب کرده است.

وی با اشاره به بازدید خود از سایت پروژه در ژانویه 2021 ، گفت که در آن زمان ساخت و ساز با سرعت بسیار کندی پیش می رفت ، که ناامید کننده بود. اکنون اوضاع بهتر شده است. بنابراین ، کار بر روی این پروژه باید تا آغاز سال آینده به پایان برسد.

به همین مناسبت ، دبیر ارشد آرون کومار مهتا مهندس ارشد آژانس ساختمانی را راهنمایی کرد تا پروژه را به موقع به پایان برساند. دبیر کل ، بخش توسعه شهری ، دیراج گوپتا ، آمپور دی سی ایندو کانوال چیب نیز در این جلسه حضور داشتند.

همچنین بخوانید- س Questionال – بالاخره تقصیر ما چیست؟

همچنین بخوانید – قتل عام راکش پاندیتا: پس چگونه تروریست ها می دانستند او در خانه بات است؟ همچنین یک سوال

[ad_2]