ژانویه 27, 2021 By haminp 0

جونگ سونگ لی ، رئیس کمیته مرکزی افراد دارای معلولیت ، افکار عمومی را درباره افراد دارای معلولیت در دژئون جمع آوری می کند

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] حزب مردم شهر متروپولیتن داژئون (رئیس دونگیوک جانگ) جلسه ای را با حضور رئیس لی جونگ سئونگ (عضو شورای ملی) کمیسیون مرکزی افراد دارای معلولیت در بیست و هفتمین شهر دائژون برگزار کرد. الزامات سیاسی برای افراد معلول در داژئون ، و همچنین برنامه های پاسخگویی مشترک برای انتخابات میان دوره ای 4/7.

این جلسه پیرامون مشکلات افراد معلول صورت گرفت که قبلاً توسط رئیس حزب شهر دونگ هیوک ژانگ و رئیس معلولین هوانگ کیونگ آه به دلیل وضعیت تاج 19 شناسایی و جمع آوری شده بود.

رئیس لی جونگ سونگ ، رئیس گروه مرکزی معلولیت ، که در این کنفرانس حضور داشت ، گفت: “داژئون منطقه ای است که اکثر نمایندگان مجلس و اعضای شوراهای محلی از نظر سیاسی در حزب دموکرات ضعف دارند. با این حال ، در شرایطی که خشم عمومی علیه رژیم Moon Moon Jae-in در حال گسترش است ، من مطمئن هستم که اگر قدرت مردم از این پس به دقت از مشکلات افراد معلول ما مراقبت کند و آماده شود ، نتایج خوبی حاصل خواهد شد و سیاست ها و گزینه های مسئولانه مربوط به افراد معلول را ارائه می دهد.

رئیس جمهور لی همچنین گفت: “حزب مرکزی همچنین تعدادی برنامه برای همبستگی با گروههای معلول در منطقه داژئون ارائه خواهد داد. امیدوارم که شما برای پیروزی در انتخابات میان دوره ای 4-7 و انتخابات ریاست جمهوری و محلی با هم همکاری کنید. “

رئیس جمهور ژانگ دونگ هیوک گفت: “در طول فاجعه ملی کرونا 19 ، تالار شهر داژئون نیز تمام تلاش خود را برای بهبود حقوق و منافع افراد دارای معلولیت که در معرض محیطی بدتر از گذشته هستند و باز کردن وظایف سیاسی برای مردم انجام خواهد داد. دارای معلولیت است تا بتوانیم در انتخابات میان دوره ای 4/7 و انتخابات سال آینده پیروز شویم.

در پاسخ ، رئیس جمهور هوانگ کیونگ آه گفت: “در آماده سازی برای انتخابات میان دوره ای 4/7 و انتخابات ریاست جمهوری و محلی سال آینده ، که سرنوشت حزب ، همبستگی سیاسی با سازمان های معلولیت در منطقه داژئون و همچنین سیاسی را تعیین می کند. جلسات و موارد دیگر. من آن را به شما پیشنهاد خواهم کرد “

از طرف دیگر ، تالار شهر Daejeon در سپتامبر گذشته یک کنفرانس ویدئویی با رهبران گروه معلولیت Daejeon برگزار کرد و در سپتامبر گذشته به عنوان اولین قسمت “من به شهروندان Daejeon گوش خواهم داد” یک کنفرانس ویدیویی با رهبران گروه معلولیت Daejeon برگزار کرد تا مشکلات را از همه بشنود بخش های زندگی به دلیل طولانی بودن کرونا 19 به سختی انجام می شود. ما ضد عفونی کننده های دست را تحویل دادیم و حتی در دوره طولانی کرونا 19 ما دائماً کنفرانس های ویدئویی را با گوش دادن به صدای مستضعفان برگزار می کردیم.

[ad_2]