فوریه 4, 2021 By haminp 0

“جنگل زیبا و سرسبز بسیار مورد توجه قرار نمی گیرد”

[ad_1]

[예천타임뉴스=남재선 기자]از آنجا که گیمهک دونگ ، گونسو خطر آتش سوزی جنگل ها را به دلیل خشکی هوا در بهار افزایش می دهد ، ستاد تدابیر جامع پیشگیری از آتش سوزی جنگل ها در 12 مرکز رفاهی اداری eup / mieon نصب شده و فعالیت می کند ، از جمله وزارت جنگلداری. جنگلداری و سرسبزی ، و فعالیت های جامع را برای جلوگیری از آتش سوزی در جنگل آغاز کرد.

ارتش به مدت 5 ماه یک ستاد جامع پیشگیری از آتش سوزی در جنگل ها را اداره می کند و measures اقدامات ویژه را برای هر فصل از آتش سوزی در جنگل تشویق می کند equipment تجهیزات و نیروی انسانی را برای جلوگیری و خاموش کردن آتش سوزی جنگل تزریق می کند … هیچ منطقه کوهستانی / بسته وجود ندارد جدا از مناطق جداگانه مسئول کارمندان دولت ، و غیره. صفر)

به ویژه ، قصد دارد یک هلی کوپتر اجاره ای برای اطفای حریق جنگل ها ، 1 تجهیزات برای ساخت پیشرفته سیستم مدیریت آتش سوزی جنگل ها ، 16 کپسول آتش نشانی و یک مخزن آب قابل حمل نصب کند و 106 نفر را در فعالیت های اطفا fire حریق و پیشگیری از آتش سوزی جنگل ها معرفی خواهد کرد.

Gajaebong در Hyoja-myeon ، از جمله Guksabong در یوچئون-میون ، برای جلوگیری از آتش سوزی تصادفی و سوزاندن ساکنان با ایجاد اقدامات ویژه برای تعطیلات سال نو قمری ، Daeboreum در سال جدید و Cheongmyeong / غذاهای کره ای که در معرض آتش سوزی جنگل ها هستند از جمله 11 مکان (10،054 هکتار) ، کوه کنترل می شود و قسمت 4 کیلومتری نریتی ~ هاگگاسان بسته است.

علاوه بر این ، مطالب تبلیغاتی برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها در بزرگراه و کنار جنگل منتشر خواهد شد ، و همچنین یک مجازات سختگیرانه برای آتش سوزی جنگل در کنار جنگل منتشر می شود و به فردی که باعث آتش سوزی جنگل شده است برخورد دادگاه.

یک مقام Yecheon-gun گفت: “اگر هوای خشک مکرر شود و برگهای خشک در کوهها جمع شود ، جگرهای کوچک می توانند با بی احتیاطی کمی به آتش سوزی جنگل گسترش پیدا کنند ، بنابراین همکاری نظامی فعال لازم است.” “اگر آتش سوزی در جنگل پیدا کنید ، شما باید به طور فعال با ارتش همکاری کنید لطفاً این را سریعاً به مرکز رفاه اداری Eup / Myeon یا 119 گزارش دهید.

[ad_2]