ژانویه 30, 2021 By haminp 0

جلسه توجیهی Korona ، معاون شهردار Andong City در تاریخ 30 ژانویه

[ad_1]

[안동타임뉴스=남재선기자]

Angon City Crown 19 ، مربوط به مربیگری است

2021. 1. 30. (یکشنبه) 10:00 / اتاق چونگ بک

این پارک Seongsu ، معاون شهردار Andong City است. ما در تاریخ 30 ژانویه خلاصه ای از Corona 19 را شروع می کنیم.

در ارتباط با تکواندو ، 49 نفر به مدت 4 روز تأیید شدند. این تعداد زیادی از مردم است ، که 25٪ از کل موارد تایید شده در آندونگ را نشان می دهد.

تعداد موارد تأیید شده ، که از 2 تا 26 ژانویه آغاز شد ، به سرعت طی دو روز افزایش یافت و به 31 مورد در 27 و 12 مورد در 28 رسید ، اما خوشبختانه ، تعداد موارد تأیید شده به 4 مورد در 29 مورد کاهش یافت ، به تدریج کاهش می یابد.

این شهر معتقد است که ظهور یک سری موارد تایید شده تکواندو تأثیر بسیار فوری و فوری در جامعه محلی خواهد داشت.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا با نصب سریع کلینیک های غربالگری موقت اضافی و انجام آزمایشات اولیه با 5،111 نمونه ، از جمله اعضای خانواده ، تماس نزدیک و کاربران همان ساختمان ، از شیوع عفونت در مراحل اولیه جلوگیری کنیم.

یک بار دیگر ، من از همه شهروندانی که علی رغم برودت هوا و ناگهانی همکاری فعال داشتند ، تشکر می کنم. به طور خاص ، این عفونت گروهی به تعدادی از اماکن ورزشی داخل سالن ، که امکانات بسته ، نزدیک و متراکم است ، گسترش یافته و الگویی را نشان می دهد که دوباره در بین خانواده و آشنایان در حال شیوع است.

به دلیل قدرت فعال بیماران بدون علامت تایید شده در گروه سنی جوان تر ، عفونت در بین اعضای خانواده در حالت محافظت نشده در خانه ای که آنها بدون ماسک زندگی می کنند گسترش می یابد.

این به من یک درس عالی در خانه داد که نباید هوشیار بود.

شهروندان

ما از همه شهروندان می خواهیم برای قطع منبع عفونت و بازگرداندن زندگی ارزشمند روزمره ، در “آزمایش تشخیصی کرونا 19. یک خانه” به ما بپیوندند. متأسفانه دیروز 4 مورد تأیید شده اضافی وجود داشت.

(وضعیت بیماران تایید شده)

آندونگ -197 مردی حدود 40 ساله است و آندونگ -198 مردی نوجوان است.

Andong-197 و 198 خانواده 174 مورد تایید هستند.

Andong-199 زنی 30 ساله و Andong-200 یک کودک است.

Andong-199 و 200 خانواده 167 مورد تایید هستند.

چهار مورد تأیید شده 3 عضو خانواده مورد تأیید شده و 1 دانش آموز تکواندو هستند.

تاکنون تایید شده است که در مجموع 49 نفر به 28 دانش آموز محلی ، 18 نفر از اعضای خانواده ، 1 مدیر و 2 نفر آشنا مبتلا شده اند.

27 دانش آموخته 1 دانش آموز در مهد کودک ، 18 دانش آموز در دبستان ، 2 دانش آموز در دبیرستان و 6 نفر عادی هستند.

به طور خاص ، حدود 575 نفر از نزدیک با 49 مورد تأیید شده تماس گرفته اند و آزمایش های تشخیصی به پایان رسیده است و ما به سرعت از طریق تحقیقات عمیق اپیدمیولوژیک همه تماس ها را شناسایی خواهیم کرد تا از گسترش عفونت در جوامع محلی جلوگیری کنیم.

اطلاعات دقیق تر در مورد شخص تأیید شده بلافاصله از طریق وب سایت تالار شهر آندونگ ، SNS و پیام اضطراری اطلاع داده می شود.

در نتیجه مطالعه بر روی 44683 نفر در شهر ما تا به امروز ، 200 مورد تایید شده ، 44008 مورد منفی و 475 مورد آزمایش قرار گرفته است.

86 بیمار که اخیراً تأیید شده اند ، درمان شده و در قرنطینه قرار گرفتند و 53 نفر در بیمارستان ها و مراکز درمانی اختصاص داده شده به بیماری های عفونی بستری شدند.

ما تمام تلاش خود را برای یافتن فرد تأیید شده زودتر از طریق آزمایشهای تشخیصی تهاجمی و تحقیقات پیگیری خواهیم کرد تا در اسرع وقت ثبات را برقرار کنیم.

(حذف)

این شهر در حال انجام آزمایش های پیشگیرانه برای کرونا 19 است تا با جلوگیری از گسترش سریع عفونت های سریعی در منطقه و با شناسایی زود هنگام موارد تأیید شده و اقدامات قرنطینه ، از عامل عفونت N در منطقه جلوگیری کند.

تا به امروز ، افراد مسن 3500 کاربر و کارگر در م institutionsسسات ذهنی: 1355 کارگر خدمات خانگی در مجتمع صنعتی ، 886 کارگر حمل و نقل ، 314 کارگر آتش نشانی ، 256 کارگر در م institutionsسسات اجتماعی برای زنان و 530 کارگر در شرکت های فرآوری گوشت به طور کامل آزمایش شدند و در مجموع 6884 منفی هستند . دارای درجه بندی است.

علاوه بر این ، یک هفته به عنوان دوره ای برای اقدامات ویژه قرنطینه در نظر گرفته شده و تمام قدرت اداری در امکانات چند منظوره مانند رستوران ها ، کافه ها ، کافه های رایانه ، آکادمی ها و بازارهای بزرگ بسیج می شود تا تخلفات قوانین قرنطینه را بررسی کند.

به منظور به حداقل رساندن تماس رو در رو ، 580 مرکز مسیر در سالن به حالت تعلیق درآمد و به 94 مهد کودک دستور تعطیلی داده شد.

229 تأسیسات مذهبی ، 82 شرکت فرآوری حیوانات ، 4708 شرکت بهداشت مواد غذایی عمومی و 8 بازار سنتی کارمندان دولت را برای بازرسی های گسترده در محل منصوب کرده اند.

(حرف آخر)

شهروندان

روند اخیر عفونت COVID-19 دوباره ناپایدار شده است. عوامل خطر مانند ویروس های زمستانی و جهش یافته هنوز وجود دارد و تعطیلات سال نو و واکسیناسیون در پیش است ، بنابراین یک نیاز فوری به ثبات پایدار وجود دارد.

حتی در صورت عدم وجود علائم ، فرد در خانه باید تحت آزمایش قرار گیرد و اگر علائم مشکوکی مانند تب خفیف یا گلودرد دارید ، لطفاً هر روز در روزهای هفته یا آخر هفته به کلینیک غربالگری در مرکز بهداشت عمومی مراجعه کنید.

به ویژه ، اگر علائم تب خفیف ، که می تواند با مصرف داروی سرماخوردگی در زمان های طبیعی مانند این وضعیت برای تأیید زنجیره تکواندو منتقل شود ، یک عفونت کرونر دیررس است

همه اطراف شما نمی توانند از عفونت های زنجیره ای عاری باشند.

شهر ما از شهروندان می خواهد که از دیروز تا 7 فوریه خانه های خود را تخلیه کنند و از آنها بخواهند ده روز در خانه بمانند. این دوره حداقل زمانی است که شهر ما از این شوک تاجی به ثبات برگردد.

در آخر هفته ، لطفاً از انجام فعالیت های مذهبی خودداری کنید ، در خانه بمانید و فعلاً از فعالیت های غیرضروری در فضای باز خودداری کنید تا از تمایل به عفونت کرونر جلوگیری کند. ما با تقاضای صبر و مشارکت شما ، جلسه خلاصه را به پایان خواهیم رساند.

متشکرم.

30 ژانویه 2021

سونگسو پارک ، معاون شهردار شهر آندونگ

[ad_2]