ژانویه 27, 2021 By haminp 0

جلسه ای برای کار سیستم همکاری در مجتمع صنعتی تکنوپارک برگزار شد

[ad_1]

[천안타임뉴스= 최영진 기자] در بیست و ششمین شهر چئونان جلسه ای در زمینه عملکرد سیستم خصوصی و دولتی برای همکاری در مجتمع صنعتی جهت ارتقا smooth آرام پروژه توسعه مجتمع صنعتی مشترک Cheonan Techno در سالن کنفرانس تالار شهر برگزار شد.

در این روز ، جلسه عملیاتی سیستم همکاری در مجتمع صنعتی در مورد مباحث عمیق بخش صنعت عمومی Cheonan Technopark بحث شد ، که تصویب مجتمع صنعتی را در 30 نوامبر سال گذشته دریافت کرد و قول همکاری فعال برای اتمام زودرس را داد مجتمع صنعتی

سیستم همکاری در مجتمع صنعتی که برای اولین بار در کشور چئونان به رهبری معاون شهردار یونگ من گوون معرفی شد ، متشکل از 57 سازمان وابسته و روسای ادارات ، از جمله سازمانهای وابسته مانند کلانتری ، بخش آتش نشانی ، KEPCO ، KT ، JB و بخشهای اصلی مشاوره بر اساس منطقه.

به منظور کاهش زمان لازم برای مراحل اداری برای هر مرحله از فرآیند توسعه پروژه توسعه مجتمع صنعتی و به حداقل رساندن مشکلات غیر منتظره ، جلسات عملیاتی با توجه به زمان تأسیس هر مجتمع صنعتی برگزار می شود.

“در حال حاضر ، Cheonan City در مجموع 10 مجتمع صنعتی ، از جمله مجتمع صنعتی عمومی Cheonan Northern BIT را ارتقا می دهد ، و از طریق سیستم همکاری مجتمع صنعتی دوره استفاده از روش های اداری به حداقل می رسد و فعالیت های تولیدی شرکت های مستاجر انجام می شود به طور موثر من فعالانه اقدام خواهم کرد “

[ad_2]