ژانویه 25, 2021 By haminp 0

جذب کاربران یک پروژه سرمایه گذاری برای خدمات عمومی تا سال 2021

[ad_1]

[구미타임뉴스=김이환 기자] شهر گومی قصد دارد متقاضیان خدمات در هشت زمینه پروژه های سرمایه گذاری خدمات عمومی (کوپن) برای کودکان ، نوجوانان ، افراد مسن و والدین را به مدت 9 روز از 26 ژانویه تا 5 فوریه از رفاه اداری Eup ، Myeon و Dong Open استخدام کند. مراکز

متقاضیان می توانند با کارت شناسایی ، کارت بیمه درمانی ، تأیید پرداخت حق بیمه درمانی (در صورت لزوم) و سایر مدارک لازم (متفاوت در شغل) اقدام کنند.

زمینه های استخدام شامل مشاغل جدید امسال ، خدمات اجاره وسایل کمکی معلولان و مشاغل موجود ، خدمات پشتیبانی روانشناختی برای کودکان و نوجوانان ، خدمات پشتیبانی بینایی ، خدمات رشد عاطفی ، تحقیقات سرگرم کننده ، خدمات بهداشتی کودکان و ماساژ برای افراد کم بینا برای افراد مسن اینها هشت حوزه است ، از جمله خدمات توانمندسازی والدین.

به طور خاص ، خدمات اجاره برای افراد معلول ، که اخیراً در سال جاری راه اندازی شده است ، خدماتی است که با اجاره دستگاه های شخصی برای کودکان دارای معلولیت جسمی ، ضایعات مغزی و اختلالات ستون فقرات ، از بار اقتصادی خرید دستگاه ها می کاهد و رشد طبیعی جسمی را حفظ می کند. کابل و مدیریت مداوم آنها

خانوارهای کم درآمد با بهره مندی از زندگی پایه ، سطح دوم و متوسط ​​درآمد 120 تا 140٪ (بر اساس خانوار 4 نفره: 5،852،000 درآمد کسب شده تا 6،827،000 درآمد کسب شده) ابتدا انتخاب می شوند و اگر به عنوان واجد شرایط انتخاب شوند ، خدمات از اول مارس حفظ شود. برای سایر اهداف پروژه ، قیمت خدمات و جزئیات ، با مرکز رفاه اداری Eup / Myeon / Dong یا بخش سیاست کمک های اجتماعی تالار شهر گومی (480-5124) تماس بگیرید.

پروژه خدمات سرمایه گذاری در جامعه محلی طرحی است که در آن دولت محلی به طور مستقل خدمات اجتماعی را کشف می کند و برنامه ریزی می کند که ویژگی های منطقه و نیازهای ساکنان را برآورده می کند و نه روش دولتی ارائه خدمات توسط دولت مرکزی است. یک سرویس مراقبت اجتماعی جهانی که خدمات متنوع و با کیفیتی از قبیل مشاغل مشتری مداری را ارائه می دهد که پس از آن موسسه ای را انتخاب می کند که خدمات مطلوب را ارائه دهد.

[ad_2]