ژانویه 18, 2021 By haminp 0

ججو ، قرنطینه ، اقتصاد ، تحول و نوآوری در سال 2021 دولت ججو-دو

[ad_1]

[제주타임뉴스 = 이수빈] استان ویژه خودگردان ججو اعلام کرد که در دومین سال پس از کرونا 19 ، گزارشی در مورد مسائل استانی بر اساس بخش در سال 2021 ، که نقطه عطف بزرگی در موفقیت قرنطینه و اقتصاد خواهد بود ، از 19 تا 22 ژانویه اداره می شود. مسائل سیاسی. این گزارش به ریاست معاون اجرایی فرماندار اداره می شد ، اما امسال معاونین فرماندار با مشارکت در وظایف اصلی هر ایالت واقعی و وظایف اصلی در سال جاری به بحث درمورد موضوعات معوق و اقدامات متقابل برای انجام کامل و به اشتراک گذاشتن مسائلی مانند کرونا 19 پرداختند. .

از آنجا که نسخه کره ای New Deal در سال جاری به طور گسترده تبلیغ می شود ، گزارش تجاری هر منطقه قصد دارد وضعیت پروژه Jeju New Deal و برنامه های آینده را بررسی کند ، از جمله یک پروژه سازش که 22 سال توسط دولت تأمین می شود.

دستورالعمل ها و پروژه های سازمان یافته از طریق گزارش کار معاون استاندار باید با یک گزارش جامع به ریاست استاندار استان در آینده ادامه یابد و پروژه New Deal (پروپوزال) ارائه شده در روند واقعی گزارش کار کشور ، همچنین در رقابت های تجاری 21 و 22 برگزار می شود تا در بودجه سالانه وزارت منعکس شود ، انتظار می رود که یک روند سازش فعال از وزارت مرکزی انجام شود.

هئو Beopr-rul ، رئیس دفتر برنامه ریزی و هماهنگی استان خود مختار ججو ، گفت: “اصلی ترین وظایفی که دولت ججو باید در سال جاری متمرکز کند شامل قرنطینه عمیق ، بازسازی و احیای اقتصاد محلی و تغییر و تحول و نوآوری در هر زمینه دولت اعلام کرده است که گزارش کاری آماده خواهد کرد که شامل تمام وظایفی است که دودونگ برای پاسخگویی به تغییرات زمان و وظایف مربوط به کارهای اولیه خود دارد.

[ad_2]