فوریه 4, 2021 By haminp 0

جایزه آژانس ریاست جمهوری برای شایستگی دفاع یکپارچه برای سال 2020

[ad_1]

[경북타임뉴스=남재선 기자]گیونگ سانگ بوک دو در پنجاه و چهارمین کنفرانس مرکزی دفاع یکپارچه که توسط نخست وزیر برگزار شد و به عنوان یک کنفرانس ویدیویی حضوری برگزار شد ، شرکت کرد و در سال 2020 به دلیل شایستگی های دفاع یکپارچه برای عملیات موثر ، لوح تقدیر ریاست جمهوری را دریافت کرد. از عناصر دفاع ملی مرتبط با تاج 19 و ساخت عالی سیستم زمان جنگ.

به دلیل گسترش کرونا 19 ، این جلسه به صورت یک کنفرانس ویدیویی غیر کنفرانس در اتاق کنفرانس ویدیویی هر موسسه برگزار شد و نه به عنوان یک جلسه شخصی.

پیشرفت این نشست توسط سرویس اطلاعات ملی و رئیس ستاد مشترک سرویس اطلاعات ملی و رئیس ستاد مشترک سرویس اطلاعات ملی و تهدیدهای امنیتی جدید در کره شمالی و تهدیدهای امنیتی جدید اعلام شده است ، 20 سال دستاوردهای دفاع یکپارچه و 21 سالانه برنامه ارتقا defense دفاع یکپارچه. وقتی فهمیدیم چه کاری باید انجام دهیم ، برای هر موسسه سخنرانی ها و بحث هایی برگزار کردیم.

به دنبال بحث ، دوو موازی با قانونی شدن اداره مرکزی ، ثبت اجباری کشتی های کوچک (کمتر از 2 تن) و فرستنده های مکان و ایجاد یک سیستم تبادل اطلاعات با استفاده از زیرساخت های اجتماعی را به عنوان بخشی از اقدامات پیگیری می کند. آژانس و ارتقا امنیت بودجه.

علاوه بر این ، ایجاد یک سیستم هواپیمای بدون سرنشین و پاسخ به تهدیدات سایبری برای تأسیسات مهم ملی از طریق استخراج و تکمیل آسیب پذیری ها از طریق بحث های میدانی و آموزش با سازمان های تجاری مانند شعبه Daegu سرویس اطلاعات ملی شعبه 50 پیاده نظام ، آژانس پلیس Gyeongsangbuk-do و نمایندگی های مهم ملی. وی اعلام کرد که به طور فعال به اجرای آن ادامه می دهد و با حفظ سیستم همکاری با سازمان های مرتبط ، نگهداری دوره ای دستی (41) و آموزش مقابله با بلایای اولیه ، اقدامات اولیه را متمرکز خواهد کرد.

[ad_2]