فوریه 3, 2021 By haminp 0

جانگ جونگ ته ، رئیس Seo-gu ، از “گرمای” دهکده ما محافظت می کند!

[ad_1]

جانگ جونگ تائه ، رئیس Seo-gu ، از سومین بازدید از Doma 1-dong برای جمع آوری زباله های غیرقانونی ریخته شده در منطقه گونگانجی در اطراف بازار Domaken ، تشویق و تشویق افراد مسنی که در Doma 9-gil زندگی می کنند ، و تحویل موارد آرامش بخش ، تحقق بخش است حس گرم بودن با هم

[대전타임뉴스=홍대인 기자] جانگ جونگ تائه ، رئیس دفتر Seo-gu ، سومین مراسم “سال جدید ، امید گرم برای روستای ما” را در Doma 1-dong به پایان رساند.

در آن روز ، شهردار یونگ-تی ژانگ زباله های غیرقانونی را برای ریختن در منطقه گونگانجی در اطراف بازار Domaken جمع آوری کرد و افراد مسن را که در خانه 9 gil زندگی می کردند تشویق کرد و به آنها تسلیت گفت.

این رویداد که با گالما 1 دونگ در 25 ماه گذشته آغاز شد و با فصل های 4 دانگ جدیدی که اوایل سال جاری منتشر شد ، به این معنی است که اگر افراد مسن تری را پیدا کنیم که به دلیل تمیز کردن محیط اطراف زمستان سخت تری دارند چهارشنبه مناطق نابینا در سالن و تاج 19 ، آنها با هم گرم خواهند شد.

جونگ تائه جانگ گفت: “جامعه ما با کرونا 19 دست و پنجه نرم می کند ، اما هرچه بیشتر با محیط اطراف خود سر و کار داشته باشیم.” “در سال جدید ، ما در ابتدایی ترین اداره محیط زیست تلاش خود را خواهیم کرد و” من انجام خواهم داد همه چیز ممکن است برای به حداقل رساندن آن. “

از طرف دیگر ، شهردار جانگ جونگ تائو قصد دارد پس از بازدید از سایت ، کارگران را به بازدید از ایستگاه پلیس ، آتش نشانی ، واحد نظامی و مرکز تلفیق شهرهای هوشمند که برای امنیت محلی و پیشگیری از آتش سوزی در تعطیلات سال نو میلادی کار می کنند تشویق کند. برای رفاه عمومی از هفته آینده.

[ad_2]