آگوست 11, 2021 By haminp 0

جامو و کشمیر Dgp: پاکستان به همراه کشمیر در تلاش است تا جامو را تکان دهد ، علیه حامیان اقدامات تروریستی اقدام خواهد شد

[ad_1]

دفتر اطلاعات ، عمار اوجالا ، جامو

ارسال شده توسط: chib کاریزما
چهارشنبه ، 11 آگوست 2021 ، 21:20 بعد از ظهر IST به روز شد

خلاصه

مدیر کل پلیس گفت – سازمان هایی که اکسیژن مورد نیاز تروریسم جماعت و حریت را تأمین می کنند. وی گفت در روزهای آینده اقدامات شدیدتری علیه حامیان تروریسم انجام خواهد شد.

به اخبار گوش کن

دیلباگ سینگ ، مدیر پلیس جامو و کشمیر گفت که پاکستان علاوه بر ایجاد ناآرامی در این کشور ، اکنون به دنبال ایجاد شبکه ای از کارگران زمینی در واحد جامو است. لشکر طیبه ، جیش محمد و حزب الله مجاهدین در حال برنامه ریزی برای حملات بزرگ هستند ، اما نیروهای امنیتی اجازه نمی دهند چنین طرح هایی موفق شوند. DGP گفت که شبکه جماعت اسلامی و کنفرانس حریت هنوز به عنوان اکسیژن تروریسم عمل می کنند. در روزهای آینده اقدامات شدیدی علیه سازمان ها و عناصر تروریستی انجام خواهد شد.

DGP ، که برای بررسی اقدامات امنیتی وارد کیشور شد ، گفت که پاکستان شبکه کارکنان زمینی خود را در برخی از مناطق Doda ، Kishtwar ، Rajori ، Punch و Reasi در بخش جامو فعال می کند. اخیراً افراد زیادی نیز در این مناطق گرفتار شده اند. برخی شناسایی شده اند. DGP گفت که نفوذ تروریست ها از آن سوی مرز در گذشته اخیر افزایش یافته است. تروریست ها در این دیدار کشته شدند. هنوز تعدادی از تروریست ها در حال حمله هستند.

شواهد مهمی در حملات NIA پیدا شد
DGP Dilbag Singh درباره بیانیه محبوبه در مورد اقدام علیه جماعت اسلامی گفت که کنفرانس جماعت و حریت بخشی از ساختار حمایت از تروریسم بود. پلیس و NIA با هم حملات گسترده ای انجام دادند. این اقدام موفقیت آمیز بود. مقادیر زیادی شواهد قوی در این مورد یافت شده است که مبنای اقدامات قاطع در آینده است. DGP گفت بیانیه غیرمسئولانه محبوبه نخست وزیر سابق نمی تواند مانع از اقدامات قانونی شود.

همچنین بخوانید- حادثه هلیکوپتر: جستجوی خلبانان مفقود شده برای نهمین روز ادامه داشت ، اما ناموفق بود

اموال صدها نفر از افراد مرتبط با جماعت پلمب و مصادره می شود
DGP گفت که پس از ممنوعیت جماعت اسلامی ، اموال صدها نفر از افراد مرتبط با جماعت پلمپ شد. بسته به نوع مواد بازیابی شده در طول حملات ، بسیاری از خواص دیگر را می توان مهر و موم کرد. وی گفت پاکستان تلاش می کند جوانان را با خراب کردن جو جامو و کشمیر در همه بسترها ، از جمله رسانه های اجتماعی ، با تروریسم مرتبط کند. نهادهای امنیتی تا حد زیادی این تلاش ها را خنثی کرده اند. 40 جوان مجبور شده اند از تروریسم به خانه بازگردند.

بسط

دیلباگ سینگ ، مدیر کل پلیس جامو و کشمیر گفت که پاکستان علاوه بر ایجاد ناآرامی در این کشور ، اکنون به دنبال ایجاد شبکه ای از کارگران زمینی در واحد جامو است. لشکر طیبه ، جیش محمد و حزب الله مجاهدین در حال برنامه ریزی برای حملات بزرگ هستند ، اما نیروهای امنیتی اجازه نمی دهند چنین طرح هایی موفق شوند. DGP گفت که شبکه جماعت اسلامی و کنفرانس حریت هنوز به عنوان اکسیژن تروریسم عمل می کنند. در روزهای آینده اقدامات شدیدی علیه سازمان ها و عناصر تروریستی انجام خواهد شد.

DGP ، که برای بررسی اقدامات امنیتی وارد کیشور شد ، گفت که پاکستان شبکه کارکنان زمینی خود را در برخی از مناطق Doda ، Kishtwar ، Rajori ، Punch و Reasi در بخش جامو فعال می کند. اخیراً افراد زیادی نیز در این مناطق گرفتار شده اند. برخی شناسایی شده اند. DGP گفت که نفوذ تروریست ها از آن سوی مرز در گذشته اخیر افزایش یافته است. تروریست ها در این دیدار کشته شدند. هنوز برخی از تروریست ها به دنبال یک حمله بزرگ هستند.

شواهد مهمی در طول حملات NIA پیدا شد

DGP Dilbag Singh درباره بیانیه محبوبه در مورد اقدام علیه جماعت اسلامی گفت که کنفرانس جماعت و حریت بخشی از ساختار حمایت از تروریسم بود. پلیس و NIA با هم حملات گسترده ای انجام دادند. این اقدام موفقیت آمیز بود. مقادیر زیادی شواهد قوی در این مورد یافت شده است که مبنای اقدامات قاطع در آینده است. DGP گفت بیانیه غیرمسئولانه محبوبه نخست وزیر سابق نمی تواند مانع اقدامات قانونی شود.

همچنین بخوانید- حادثه هلیکوپتر: جستجو برای خلبانان مفقود شده در روز نهم ادامه داشت ، اما ناموفق بود

اموال صدها نفر از افراد مرتبط با جماعت پلمب و مصادره می شود

DGP گفت که پس از ممنوعیت جماعت اسلامی ، اموال صدها نفر از افراد مرتبط با جماعت پلمپ شد. بسته به نوع مواد بازیابی شده در طول حملات ، بسیاری از خواص دیگر را می توان مهر و موم کرد. وی گفت که پاکستان تلاش می کند تا جوانان را با تروریسم با خراب کردن فضای جامو و کشمیر در همه بسترها از جمله رسانه های اجتماعی مرتبط کند. نهادهای امنیتی تا حد زیادی این تلاش ها را خنثی کرده اند. 40 جوان مجبور شده اند از تروریسم به خانه بازگردند.

مدیر کل پلیس گفت – سازمان هایی که اکسیژن مورد نیاز تروریسم جماعت و حریت را تأمین می کنند. وی گفت در روزهای آینده اقدامات شدیدتری علیه حامیان تروریسم انجام خواهد شد.

[ad_2]