ژوئن 6, 2021 By haminp 0

جامو و کشمیر: ساخت یک پل جایگزین در جاده بنی-بدروا آغاز شده است ، این پل چند روز پیش آسیب دیده است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: کاریزما
آخرین به روز رسانی در خورشید ، 06 ژوئن 2021 18:59 IST

به طور انتزاعی

پل آسو در تاریخ 31 ماه مه به دلیل عبور یک وسیله نقلیه پر بار آسیب دید.

پل (پرونده)

پل (پرونده)
– عکس: عمار یولا

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر جا و هر زمان

به اخبار گوش کن

با جزئیات

ساخت یک پل جایگزین در مجاورت پل آسو در جاده بنی-بادروا آغاز شده است که به دلیل عبور یک وسیله نقلیه بیش از حد بار آسیب دیده است. سرهنگ H Moorth ، مهندس ارشد ، BRTC روز شنبه از حمام بازدید کرد. در این زمان OC Pramod Kumar از 144 RCC و Tehsildar به نمایندگی از دولت محلی نیز با او حضور داشتند.

اکنون کار ساخت لبه های ساخت یک پل جایگزین آغاز شده است. این مقام گفت که یک پل مضاعف 180 فوت در آس وجود دارد که به دلیل عبور یک وسیله نقلیه بیش از حد بار آسیب دیده است. به همین دلیل ترافیک متوقف می شود. توافقنامه جایگزین در حال آماده سازی یک پل 110 فوتی جدید با استفاده از خود فناوری بیلی است ، که برای آن کار آماده سازی بتن و کناره ها آغاز شده است.

تلاش می شود تا پل جایگزین در اولین فرصت آماده شود. این کار به صورت نظامی انجام خواهد شد. آنها گفتند تخمین زده شده است که حداقل سه هفته طول می کشد تا پل آماده شود. برای این کار ، سازه ها از مکان های زیادی تحویل داده می شوند.

همچنین بخوانید- جامو و کشمیر: به محض برداشته شدن محدودیت های مقررات منع رفت و آمد در تاج ، تعداد زائران وایشنو دیوی شروع به افزایش کرد.

همچنین قرار است یک پل دائمی طی یک سال آماده شود.

پیش از این نیز پیشنهادهایی برای احداث یک پل جدید در محل پل بیلی در آسو در جاده بانی-بادروا منتشر شده است. این مقام گفت که یک پل دائمی 60 متری در همان مکان در آسو در حال ساخت است. بنیاد Well Well در این قرارداد برنامه ریزی شده بود ، اما به دلیل ورود سنگ ها ، پرونده مربوط به تغییر در پایگاه برای تأیید ارسال شد. همچنین انتظار می رود پل دائمی طی یک سال آماده شود.

[ad_2]