جولای 1, 2021 By haminp 0

جامو و کشمیر روهیت کانزال می گوید که توافقات جدی برای جلوگیری از حوادث در شرکت برق در نظر گرفته شده است

[ad_1]

دفتر خبر ، عمار اوجالا ، جامو

منتشر شده توسط: پروشانت کومار
به روز شده در پنجشنبه ، 01 ژوئیه 2021 16:20 IST

به طور انتزاعی

دبیرکل گفت 12000 کارگر تأمین شده است. علاوه بر این تجهیزات امنیتی به ارزش 5 کرون نیز ارائه می شود.

روهیت کانزال

روهیت کانزال
– عکس: ANI

کتاب الکترونیکی عمار اوجالا را بخوانید
هر کجا و هر زمان

به اخبار گوش کن

با جزئیات

شرکت برق تولید اقدامات پیچیده ای را برای جلوگیری از حوادث انجام داده است. این را دبیرکل روهیت کانزال در جریان برنامه ای از شرکت برق بیان کرد. وی گفت: امسال 5 روپیه برای تجهیزات امنیتی هزینه شده است. آنها گفتند که 12 هزار کارمند در سطح زمینه فراهم می شوند. هفته ایمنی برق از 26 ژوئن تا 2 ژوئیه در سراسر کشور گرامی داشته می شود. در همین راستا ، چندین رویداد ، سمینارهای ایمنی و آموزشهای ساختگی برگزار می شود. در جامو و کشمیر نیز این هفته در ادارات و دفاتر مختلف جشن گرفته می شود.

کانزال گفت که قبل از انجام هر کاری در منطقه لازم است اقدامات ایمنی انجام شود. وی به کارمندان توصیه کرد طبق SOP کار کنند و با مدیران تغذیه کننده تماس بگیرند تا سو mis تفاهمی بین آنها ایجاد نشود. وی گفت اگر SOP اجرا شود ، پس احتمال تصادف از بین می رود. مدیران فیدر و سایر کارمندان مسئول ایمنی هستند.

دبیرکل گفت که قبل از شروع تعمیرات باید اطمینان حاصل شود که ارتباط کافی در همه سطوح اطمینان حاصل می شود. کارمندان باید از وسایل حفاظت شخصی مانند کمربند ایمنی ، دستکش ، کلاه ایمنی ، کفش های کفی لاستیکی و کت های انعکاسی تشویق و اطمینان حاصل کنند. هشدار داد که حوادث به هیچ وجه قابل تحمل نیست و در همه موارد سهل انگاری اقدام خواهد شد.

[ad_2]