آگوست 10, 2021 By haminp 0

جامو و کشمیر: تروریست با نارنجک از لال چوک در سرینگر دستگیر شد ، بازجویی ادامه دارد

[ad_1]

دفتر اطلاعات ، عمار اوجالا ، جامو

ارسال شده توسط: chib کاریزما
به روز شده در سه شنبه ، 10 اوت 2021 ، 19:14 IST

خلاصه

یک تروریست توسط دو نارنجک در لال چووک ، سرینگر توسط پلیس دستگیر شد. در همین حال ، روز سه شنبه ، تروریست ها با یک نارنجک انداز به نیروهای امنیتی در سرینگر حمله کردند.

تروریست دستگیر شده است

تروریست دستگیر شده است
– عکس: عمار اوجالا

به اخبار گوش کن

بسط

پلیس جامو و کشمیر می گوید عادل تروریست ، ساکن پامپور پولوما ، با دو نارنجک دستگیر شد. این تروریست تحت پوشش یک روزنامه نگار فعالیت می کرد. در عین حال ، پلیس می گوید بازداشت های بیشتری انتظار می رود. این موضوع در حال حاضر در دست بررسی است.

قابل ذکر است که تروریست ها در سرینگر روز سه شنبه حمله ای نارنجکی به نیروهای امنیتی انجام دادند. در این حمله نه غیرنظامی محلی زخمی شدند. مصدومان برای درمان در بیمارستان بستری شدند. گفته می شود که وضعیت همه در خطر است.

به اطلاع می رسانیم که در منطقه خیابان هری سینگ تروریست ها نارنجکی را به سمت نیروهای امنیتی پرتاب کردند. با از دست دادن هدف ، نارنجک در جاده سقوط کرد. در آن مدت ، نه غیرنظامی محلی در این انفجار مجروح شده و تحت کنترل JD او قرار گرفتند. کسانی که برای درمان به بیمارستان منتقل شدند. همزمان عملیات با جدا شدن منطقه در جستجوی مهاجمان آغاز شد.

همچنین بخوانید – جامو و کشمیر: پنج بیانیه بزرگ نماینده کنگره ، حمله تروریست ها به نارنجک در سرینگر ، خواندن پنج خبر بزرگ دولتی

صبح سه شنبه ، تروریستها یک حزب CRPF را در منطقه کرالچاک زینپورا در منطقه شوپیان در جنوب کشمیر شلیک کردند. جوان از پلیس مرکزی پلیس (CRPF) در این تیراندازی مجروح شد. درمان چه کسانی ادامه دارد.

[ad_2]