جولای 29, 2021 By haminp 0

جامو و کشمیر: افراد بردو می خواهند تیراندازی را به تعویق بیندازند ، معاون کمیسر امتناع می کند

[ad_1]

دفتر اطلاعات ، عمار اوجالا ، جامو

ارسال شده توسط: chib کاریزما
به روز شده پنجشنبه ، 29 ژوئیه 2021 ، 21:26 بعد از ظهر IST

خلاصه

معاون کمیسر گفت محدوده بسته نمی شود ، اما دریافت غرامت همچنان ادامه دارد.

محدودیت محدوده میدان

محدوده محدوده میدان
– عکس: عمار اوجالا

به اخبار گوش کن

بسط

هیئتی از روستای بردو در حوزه انتخابیه چامب جامو و کشمیر با انسول گرگ معاون کمیسر جامو در محدوده میدان Kalit ملاقات کردند. جاناتا یووا مورچا اهنور سورش شارما ، دبیر کل منطقه بهاراتیا گفت که ارتش هند در حال انجام تمرینات از محل تیراندازی میدانی Z-2 است. مردم روستای باردو در حین تمرین برای خروج از خانه مشکل دارند.

مردم روستا چیزی جز چرای دام ندارند. در طول تمرین ، راه افراد روستای بردو نیز بسته است و مردم حتی نمی توانند برای چمن زنی بروند. سورش شارما خواستار تغییر محل تیراندازی شد. آنشول گارگ ، معاون کمیسر ، از مردم خواست غرامت دریافت نکنند.

در مورد این موضوع ، سورش شرما گفت که مردم باردو در 40 سال گذشته غرامت دریافت می کردند ، اما هنگامی که میدان تیراندازی میدانی در سال 2016 آغاز شد ، جبران خسارت پس از آن متوقف شد. آنشول گارگ ، معاون کمیسر گفت که محدوده نمی تواند بسته شود ، اما اگر مزایای 40 ساله دریافت کنید ، نمی توانید از لیست مزایا خارج شوید.

همچنین بخوانید- جامو و کشمیر: افزایش امنیت در روز استقلال ، مرخصی پلیس نیز در 1 اوت لغو شد

معاون کمیسر اطمینان داد که همانطور که جبران خسارت قبلاً داده شده بود ، در آینده نیز پرداخت خواهد شد. به همین مناسبت ، دبیرکل منطقه ای بهاراتیا جاناتا یووا مورچا سورش شارما ، آنکوش شارما ، سانجی شارما ، وارون کومار و دیگران در این مراسم حضور داشتند.

[ad_2]