فوریه 1, 2021 By haminp 0

جاذبه گردشگری پنهان در دژئون ، رایگان با تاکسی های گشت و گذار!

[ad_1]

[대전타임뉴스=홍대인 기자] Daejeon City (شهردار Heo Tae-jeong) “مراسم راه اندازی تاکسی تور Daejeon” را از اول برگزار می کند و یک سرویس سفر شخصی را با 9 تاکسی راه اندازی می کند.

حدود 40 نفر در آن روز در مراسم افتتاحیه در تالار شهر دژئون شرکت کردند ، از جمله سون چئول-وونگ ، رئیس اداره فرهنگ ، ورزش و گردشگری شهر داژئون ، یک ارائه دهنده خدمات حمل و نقل تاکسی توریستی Daejeon و یک خانواده دعوت شده برای گرفتن مالیات گردشگری Daejeon .

قبل از بهره برداری از تاکسی توریستی ، شهر دژئون همچنین میزبان یک رویداد ویژه بود و از خانواده های مسن و کم درآمد که ضعیف هستند برای سفر به تورهای اصلی جاذبه های گردشگری در داژئون برای مدت 5 ساعت دعوت کرد.

تاکسی توریستی Daejeon یک تاکسی سرویس راحت و ایمن برای گردشگران داخلی و خارجی بازدید کننده از Daejeon فراهم می کند ، زیرا راننده تاکسی مقاصد سفر فصلی ، امکانات اقامتی و رستوران ها را به شما پیشنهاد می دهد.

در آگوست سال گذشته ، شهر داژئون اپراتورهای تاکسی گردی را از بین اپراتورهای شخصی تاکسی غیر سیگاری با بیش از سه سال سابقه رانندگی بدون تصادف و آموزش کار با تاکسی انتخاب کرد.

برای رزرو هزینه های تور دژئون ، سیستم Geumgang Vureungihttp://www.ggtaxi.kr) این امکان وجود دارد که هزینه پایه 50،000 وین برای 3 ساعت و هزینه اضافی 15،000 وین در ساعت است. علاوه بر دوره های پیشنهادی ، گردشگران در انتخاب مقاصد گردشگری و سفر با خیال راحت و راحت آزاد هستند.

Son Cheol-Wong ، رئیس دفتر فرهنگ ، ورزش Daejeon City گفت: “من امیدوارم که هر دو صنعت تاکسی و صنعت گردشگری که از Corona 19 راکد مانده اند ، با کار تاکسی تور Daejeon نشاط خود را بازیابند.” و جهانگردی “او گفت .

از طرف دیگر ، سیستم رزرو تاکسی Daejeon Tour به عنوان بخشی از پروژه ارتقا destinations مقاصد مهم گردشگری در 9 منطقه (Daejeon ، Gongju ، Buyeo و Iksan) در 10 تور مضمون برتر کره در سال 2020 ایجاد شده است.

[ad_2]