فوریه 3, 2021 By haminp 0

جائه چون لی ، اخبار ویژه سیاست های شهر پوهانگ ، در کارگاه آموزشی توانبخشی افراد معلول در شهر پوهانگ شرکت می کند و مشکلات را گوش می دهد

[ad_1]

بعد از ظهر روز چهارشنبه (3 فوریه) ، لی جون چون از کارگاه توان بخشی افراد معلول در چونگ میون ، بوک گو ، شهر پوهانگ بازدید کرد و مشکلات مختلف مربوط به بهره برداری از امکانات توان بخشی حرفه ای برای معلولان را شنید.

این دیدار برای راحتی کارگران معلول است که به دلیل تمدید تاج 19 ، قبل از سال جدید قمری ، از مشکلات مختلفی رنج می برند و در مقیاس کوچک انجام می شود ، با توجه به استانداردهای قرنطینه با توجه به وضعیت تاج 19.

در این روز ، کارگاه توانبخشی افراد معلول در شهر پوهانگ اعلام کرد که فروش تیم بازرگانی برای بنرهای تبلیغاتی ، یکی از مشاغل با ارزش افزوده بالا که توسط این مرکز فعالیت می کند ، 66 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است. رویدادهای مختلف به دلیل کرونا 19 لغو شد. تا آنجا که به تجارت مربوط می شود ، عنوان شد که هنگام امضای قرارداد با شهر ، حفظ یک قرارداد خارج از استاندارد قیمت فعلی قرارداد ضروری است.

لی جائ چون ، سیاست ویژه ای برای شهر پوهانگ ، گفت: “سال گذشته ، به دلیل حادثه غیرمنتظره طولانی مدت با تاج 19 ، کل اداره شهر دشوار بود.” من سعی می کنم به طور فعال آسیب برسانم. به ویژه ، از آنجا که این یک مرکز توان بخشی حرفه ای برای معلولان است ، شهرستان و اداره مسئول همکاری نزدیک خواهند کرد تا گزینه هایی برای افزایش حقوق ثابت برای موسسات به دلیل اشتغال اضافی برای معلولان ایجاد کنند.

[ad_2]