ژانویه 24, 2021 By haminp 0

جئونگ یونگ ری ، شهردار یوسئونگ گو ، با احساس سرعت قول می دهد.

[ad_1]

جئونگ یونگ ری ، شهردار یوسئونگ گو

[대전타임뉴스=홍대인 기자] مشخص شد که بیشتر وعده های داده شده توسط شهردار یوسئونگ-گو جئونگ یونگ-را در طول آغاز انتخابات هفتم مدنی تحقق یافته است یا وارد مرحله نهایی شده است.

به گفته یوسئونگ گو در 24 ام ، در نتیجه بررسی پیشرفت پروژه 7 قول وعده مدنی ، از 35 پروژه در شش حوزه ، از جمله تمرکززدایی از خودگردانی ، سطح تحقق وعده به 90 ٪ ، شامل 23 مورد انجام شده ، 5 مورد تکمیل شده در آینده و 6 ارتقا normal عادی.

در میان پروژه های وعده داده شده ، منطقه تمرکززدایی از خودگردانی ، جایی که شهردار یونگ یونگ-راع اراده قوی نشان داد ، دارای نرخ اجرای بالایی است.

نخست ، 6 پروژه اصلی وعده داده شده زودتر به اتمام رسیده بودند ، مانند: ترکیب بستر مشارکت محلی و بهبود سیستم بودجه برای مشارکت محلی for ایجاد فضاهای برای جوامع روستایی (6 مکان).

month تأسیس یک مرکز پشتیبانی جامعه منطقه ای باید ماه آینده افتتاح شود ، که به عنوان پایه ای برای پروژه فعال سازی جامعه روستایی عمل می کند.

تخمین زده می شود که 112 پروژه روستایی که از طریق نشست ساکنان سال گذشته انتخاب شده اند ، سطح بالایی از مهارت های خودگردانی مانند یافتن و حل مشکلات روستایی و حل مناطق مرده رفاه را نشان می دهد.

Yuseong-gu ، جایی که منطقه ویژه Daedeok واقع شده است ، در صدد انجام 100٪ تعهد خود به صنعت چهارم است.

creation ایجاد سه سکونتگاه آزمایشگاهی مسکونی به هدایت ساکنان محلی شهر نوپا

امسال ، برای پاسخگویی فعال به انقلاب صنعتی چهارم و همچنین پروژه های وعده داده شده ، قصد دارد یک سیستم نوآوری دیجیتال ایجاد کند و سیاست مشارکت دیجیتال از نوع شهاب سنگ را ارتقا دهد.

ساخت شهری برای تفریح ​​و گردشگری ، سیستمی برای حمایت از آموزش و مراقبت از کودکان و ایجاد یک محیط شهری امن و راحت نیز نتایج ملموسی را نشان داده است.

▲ طی 10 دقیقه پیاده روی ، هر ساله فضاهای درمانی مانند مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای پیاده روی و جنگل های درمانی را ایجاد می کند و پاسخ های مطلوبی را از ساکنان دریافت می کند.

تنها کتابخانه داژئون متخصص در زمینه بارداری ، زایمان و والدین Library کتابخانه آگارانگ تأسیس شده است ▲ پشتیبانی از جامعه برای مراقبت از کودکان خردسال و غیره ، با تقویت سیستم مراقبت های عمومی برای آماده شدن برای دوره نرخ زاد و ولد و به حداقل رساندن تفاوت مراقبت

organ سازماندهی مجدد کتابچه راهنمای مقابله با حوادث ▲ کاهش گرد و غبار ریز و نگهداری ماسک برای افراد آسیب پذیر ، ▲ بهبود محیط عابر پیاده برای ترافیک کم و غیره

در زمینه پروژه های بزرگ همکاری ، سرانجام یوسئونگ گو به عنوان “پروژه پایه گردشگری Onsen 2020” که سال گذشته توسط وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی برگزار شد ، انتخاب شد که می تواند ایجاد پارک موضوعی چشمه آب گرم را تسریع کند نوع خانواده … بیشتر پروژه های وعده داده شده به پایان رسیده است.

جئونگ یونگ-ری ، رئیس یوسئونگ-گو ، گفت: “از آنجا که این وعده به ساکنان داده شده است ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به طور کامل انجام دهیم.” آماده خواهم شد “

[ad_2]