ژانویه 19, 2021 By haminp 0

جئونگ یونگ رای ، شهردار یوسئونگ گو ، اراده خود را برای تحقق مالیات صدور ایمنی هسته ای تأیید می کند!

[ad_1]

جئونگ یونگ ری ، رئیس یوسئونگ گو ، در اولین جلسه فوق العاده اتحاد هسته ای ملی 2021 که در نوزدهم برگزار شد ، با ویدئو کنفرانس برگزار شد و ابراز تمایل کرد که مالیات صدور ایمنی هسته ای را تصویب کند.

جئونگ یونگ ری ، شهردار یوسئونگ گو

[대전타임뉴스=홍대인 기자] در نوزدهم ، شهردار یوسونگ گو یونگ یونگ را در اولین جلسه فوق العاده اتحاد ملی هسته ای 2021 شرکت کرد ، که در نوزدهم با کنفرانس های ویدئویی برگزار شد و در مورد مسائل ایمنی هسته ای با سران 16 دولت محلی گفتگو کرد. از اتحاد ملی.

اتحاد ملی اتحادی منطقه ای از 16 دولت محلی است که در نزدیکی نیروگاه های هسته ای واقع شده است. این مقامات محلی در حال حاضر مسئول مدیریت منطقه برنامه ریزی اضطراری تابش هستند ، اما یارانه های دولتی دریافت نمی کنند.

رهبران گروههایی که در این نشست فوق العاده شرکت کردند ، توافق کردند که نظرات دولتهای محلی مجاور را منعکس کنند و مالیات جدیدی را برای صدور ایمنی هسته ای در ایجاد سیاست نیروگاه هسته ای وضع کنند.

در طی جلسه در طول روز ، کمیسر چونگ با ابراز آمادگی برای اجرای اتحاد نیروگاه هسته ای ، گفت: “ما به عضویت اتحادیه انرژی اتمی برای حمایت دولت غیر منطقی در منطقه اطراف نیروگاه هسته ای خواهیم پیوست ، و یوسونگ گو نیز در این زمینه مشارکت فعال خواهد داشت. فعالیت های اتحاد ملی انرژی اتمی برای ایجاد مالیات اعطای ایمنی هسته ای.

Nationwide NPP Alliance در یونگ گو ، اولسان واقع شده است و در یوسئونگ گو ، اولسان ، نام دونگ ، بوک گو ، ژئولانام ، چانسون گون ، موان گون ، هافیون تفنگ ، جئونبوک گوچانگ گون ، پوین واقع شده است. سلاح ، سامچئوک سی ، کانون ، پوهانگ سی ، پونوا گان ، یانگسان سی ، گیونگنام ، گومژئونگ گو و هاوندای گو ، بوسان. در مجموع 16 مقام محلی شرکت می کنند.

[ad_2]