ژانویه 28, 2021 By haminp 0

تیم T / F برای به دست آوردن اعتبار در موارد خاص سرمایه گذاری مشترک در گویانگ ، سوون ، چانگ وون و یونگ کینگ شروع به کار می کند

[ad_1]

[경기타임뉴스= 이창희 기자] شهرهای گویان ، سوون ، چانگ وون و یونگ کینگ اعلام کرده اند که توافق کرده اند که “تیم مشترک برای 4 مورد خاص” و “هیئت اداری 4 مورد خاص” را مدیریت کنند.

چهار شهر برای تأمین قدرت در صورت موارد خاص که به طور رسمی در 13 ژانویه 2022 آغاز می شود ، به نیروهای خود متصل می شوند.

در تاریخ 27 ، چهار شهردار در هتل ایالتی Seonyu در Yongdeungpo-gu ، سئول دیدار کردند تا در صورت موقعیت های خاص ، قدرت را تأمین کنند.

تصمیم گرفته شد که یک تیم مشترک T / F برای تأمین اختیارات عملی و گشودن موارد خاص در موارد خاص در کنفرانس تشکیل شود. در مورد 4 مورد خاص ، تیم پزشکان T / F به طور مشترک بازنگری قوانین و مقررات مربوطه و فعالیت های تبلیغاتی را ارتقا می دهند.

چهار اداره ویژه شهر که در ماه مارس سازمان یافته اند ، تحقیقات مشترک در مورد موارد خاص و همایشی را برای گسترش موارد خاص گسترش می دهند.

لی جون ، شهردار گویانگ در این نشست گفت: “شهر ویژه چالش دیگری است و فرصتی برای توسعه اقتدار و اختیار خود به تنهایی.” ما همه تلاش ممکن را برای بهبود کیفیت زندگی مردم به صورت عمودی انجام خواهیم داد. وی خواستار حمایت و مشارکت شهروندان شد.

[ad_2]